Don't Miss
Home / Новини / ЧЕРНІГІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ очолив Гільєвич Роман.

ЧЕРНІГІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ очолив Гільєвич Роман.

❗️❗️❗️ЧЕРНІГІВСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ очолив Гільєвич Роман.
В 2015 р. під час агресії та ворожого нападу російських окупантів звернувся в військомат,був мобілізований та відправлений для проходження військової служби в 93 Харківську ОМБР, де разом з побратимами приймав участь в боях за звільнення населених пунктів Донецької області:Піски,Опитне,Тоненьке,Золоте,Водяне а також Донецького аеропорту.
Навесні 2016 р.по закінченню мобілізації повернувся в м.Чернігів та підписав контракт з ЗСУ, де проходив службу в Державному навчальному випробувальному центрі(ДНВЦ) та 78 вузлі Радіо електронної боротьби(РЕБ)
Восени 2019 р.був відкомандирований в Луганську обл. в зону проведення ООС, отримавши поранення був комісований та звільнений з лав ЗСУ отримавши 3 групу інвалідності.
Впродовж служби був відзначений нагрудним знаком 93 ОМБР Гвардія, АТО, ООС,грамотами,подяками та нагороджений відзнакою від президента України.
🔹🔸Дякуємо попередньому керівнику Чернігівської організації Віктор Іллюшко за усю зроблену роботу, розуміємо що ситуація в країні змушує більше часу приділити роботі – про те, залишаємося разом у одній команді.

About dobrovoltsi