Home / Новини / СУМИ: ЗАМІСТЬ ТЕПЛА – КУПІТЬ ЛІЧИЛЬНИК!

СУМИ: ЗАМІСТЬ ТЕПЛА – КУПІТЬ ЛІЧИЛЬНИК!

В районі вулиці Тополянської (вул. Патона) мешканці 8 будинків приватного сектору, яким теплопостачання має надавати ТОВ “Сумитеплоенерго” (яке орендує комунальну ТЕЦ), 23 жовтня (!) отримали попередження, що їх від тепла… відключать. Мовляв, дорого вас гріти. А як хочете тепла – купуйте лічильник і платіть ще й за подачу тепла на 150 м від теплопункту. Уже 03 листопада, а тепла – нема, люди, в тому числі пенсіонери, інвалід І-групи і маленькі діти, – МЕРЗНУТЬ і не знають, як їм пережити цю зиму. Адже їх ніхто вчасно навіть не попередив, що опалення цьогоріч не буде взагалі… У попередні роки теж були проблеми, але люди якось вибивали собі право на тепло, хай і з запізненням. Цікаво, що депутат Сумської міської ради тут – секретар міськради Андрій Баранов (ВО “Батьківщина). Люди його жодного разу на окрузі не бачили, а спробували додзвонитися – не взяв слухавку.

Цікаво, чи знають про те, що люди замерзають, міський голова, його перший заступник Войтенко Володимир, профільний заступник Олександр Журба, чиновники Сумської Обласної Державної Адміністрації, народні депутати від Сум – Михайло Ананченко і Тетяна Рябуха?

Що ж, громадськість, зокрема ГО “Сумчани”, Штаб Всеукраїнського Об’єднання Добровольців і громадська рада при управлінні захисту споживачів в Сумській області допоможуть посадовцям не тільки почути людей, а й вирішити цю проблему.

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator