Don't Miss
Home / Новини / Підтримка побратимів! У Сумах добровольці допомогли сім’ї загиблого Героя!

Підтримка побратимів! У Сумах добровольці допомогли сім’ї загиблого Героя!

ПІДТРИМКА ПОБРАТИМІВ!
Сьогодні був душевний, насичений день! Зустрілися з Григорієм Михайловичем, батьком нашого земляка – героя Аніщенко Олександра! Згадували цікаві моменти з дитинства, навчання Сашка🙂 Звісно не обійшли стороною тему війни на Сході. Дуже шкода коли батьки бачуть як гинуть діти😢 Безжальна війна забрала у рідних та близьких — сина, чоловіка, батька та вірного товариша, а для країни — це втрата справжнього героя та патріота.
Ну і звичайно ж допомогли по господарству, рубали дрова💪 Надіємося, що змогли хоча б таким чином підтримати сім’ю героя.
Олександр народився 17 грудня 1969 року у місті Суми. Навчався в Сумській школі #4, далі закінчував СумДПУ. На будівлях було встановлено меморіальні дошки. У 1993 році пішов на військову службу до СБУ.
Сміливий, чесний і життєрадісний офіцер, відмінний спортсмен, воротар футбольної команди, він був одним із кращих снайперів України.
5 травня 2014 р. загинув від вибуху гранати під час проведення антитерористичної операції під Слов’янськом, рятуючи пораненого товариша по службі.
🙏Герої не вмирають, вони вічно живуть в наших серцях 👼❤️

About dobrovoltsi