Home / Новини / П’ятилітня історія: Харківський Жовтневий суд нарешті відпустив одного з бійців «Айдару»

П’ятилітня історія: Харківський Жовтневий суд нарешті відпустив одного з бійців «Айдару»

Бійці «Об’єднання добровольців» завітали з побратимами до Харкова, аби підтримати п’ятьох бійців батальйону «Айдар», які уже п’ять років перебувають під гратами і не можуть дочекатися початку слухання справи. Лише під тиском хлопців служителі Феміди нарешті змилостивилися та випустили під домашній арешт одного з українських добровольців. Увесь цей час він перебував у СІЗО маючи дуже погане здоров’я та пересуваючись на милицях.

«Ми сподіваємося, що і в наступні засідання усі українські бійці також вийдуть з-під варти. Ми розуміємо, що якщо за п’ять років їх не засудили, то у цій справі не все так просто. Ми обурені, що в Україні, для того, щоб діяло правосуддя і все було в рамках законодавства, людям потрібно відстоювати свої інтереси пікетами та мітингами», — заявила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо, що п’ятьох бійців батальйону «Айдар» звинувачують у жорстокому вбивстві бойовиків.   Судовий процес триває майже п’ять років, але за цей доволі не малий період часу судді навіть не спромоглися розпочати слухання справи. Тож без будь-яких доказів вини і вироку бійці продовжують перебувати під вартою.  Дивним є факт, що кримінальне провадження проти добровольців відкрили слідчі, які зараз працюють на окупованих територіях, а отже є прямими зрадниками України та її національних інтересів.  Природно виникає запитання — хто з чиновників грає на руку сепаратистам, є їхнім можливим спільником та робить усе для того, щоб справжні захисники держави продовжували знаходитися в СІЗО?

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator