Home / Новини / Олена Живко взяла участь у Форумі Волонтерів у Нью-Йорку.

Олена Живко взяла участь у Форумі Волонтерів у Нью-Йорку.

24 листопада, у традиційне та улюблене свято усіх американців – День Подяки, у Нью Йорку відбувся Форум Волонтерів. Подія об’єднала представників різних організацій і просто небайдужих українців, котрі за покликом серця вносять свою частку в перемогу в Україні.

Участь у Форумі взяла керівниця ГО «Об’єднання Добровольців» Олена Живко, яка спільно завдяки  організації  «Українці з-за кордоном» від часу повномасштабної війни вже передала багато  тон гуманітарної допомоги військовим, рятувальникам,  сиротинцям, сім’ям захисників та захисниць України.

« Я дуже дякую усім присутнім, за вашу підтримку, надану допомогу та незламну віру у Перемогу України.  На жаль, багато людей навіть в Україні довгий час були байдужі до війни, лише коли до їхніх домівок стали долітати ракети – вони стали співчувати та допомагати. Ви ж за тисячі кілометрів від військових дій, багато хто іншої національності – здавалося б  ця війна вас не має хвилювати взагалі. Ваше волонтерство можна назвати феноменом. Ви уже 11 місяців безупинно допомагаєте:  збираєтеся і вантажите допомогу, надсилаєте життєво необхідні речі для українців. Віддаєте найдорожче , свій час, якого усім в Америці бракує. Дякую вам за добре серце і вашу допомогу!», – сказала під час свого виступу на Форумі Волонтерів Олена Живко.

Американську організацію «Україна та українці за кордоном» було створено у 2017 році. Відтоді її основною метою була підтримка українських науковців та різноманітних освітніх програм для українських науковців. 24 лютого, коли російські війська почали повномасштабне вторгнення в Україну, організація змінила фокус. Основним пріоритетом зараз є надання допомоги українським біженцям, лікарням і цивільним особам, а також Збройним Силам України.

Заснували волонтерське товариство Наталія Мирович, Валерія Василець та Наталія Буркало.

Ці молоді жінки координують роботу в штабі та на складі та орієнтуються в мережі волонтерів у Нью-Йорку та сусідніх штатах.  Організація тісно співпрацює з логістичним центром у Польщі, де знайшли тимчасовий притулок близько двох мільйонів українських біженців. Це допомагає спрямовувати допомогу тим, хто її найбільше потребує, і отримувати інформацію про нестачу постачання в центрах для біженців на українсько-польському кордоні та навіть на фронті.

Форум у Нью Йорку став запорукою ще більш плідної співпраці волонтерів Америки та України. Нові зустрічі та знайомства, плани та проєкти – все заради того, щоб підтримати українців та українських захисників на шляху до спільної перемоги над рашиськими загарбниками.

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator