Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» презентувало Хмельницький обласний осередок

«Об’єднання добровольців» презентувало Хмельницький обласний осередок

Представники «Об’єднання добровольців» презентували нову структуру. Відтепер організація буде представлена і в Хмельницькій області. Її очолив колишній воїн-доброволець Максим Хорєв. Це боєць, який брав активну участь в подіях на Майдані, а після окупації Криму разом з побратимами відправився на фронт. Встиг повоювати в «Правому секторі», батальйоні «Дніпро-1» та Українській добровольчій армії, де створив та очолив єврейську роту.

«Планую, що обласний осередок «Об’єднання добровольців» рухатиметься по двом напрямкам. По-перше, ми підтримуємо доволі тісні контакти з міністром у справах ветеранів Іриною Фріз. Відтак, допомагатимемо бійцям-добровольцям у відстоюванні їхніх прав: це документальний супровід і визнання, реабілітація, отримання соціальних пільг тощо.

Другий напрямок – зосередимося на громадсько-політичному житті в області. Багато чиновників і посадовців уже забули, що в країні йде війна. Вони почали захоплюватися корупцією та хабарництвом. Ми з хлопцями будемо приходити до них і переконувати, що так робити не можна.

Звісно, що працюватимемо з молоддю, організовуватимемо різноманітні вишколи, заняття тощо», — заявив Максим Хорєв.

Всі охочі, які мають бажання вступити до лав «Об’єднання добровольців» у Хмельницькій області можуть зателефонувати   безпосередньо керівнику структури Максиму Хорєву за телефоном: 0960505505.

 

About dobrovoltsi