Home / Новини / «Об’єднання добровольців» навідалося в гості до сепаратиста Артура Сороченка

«Об’єднання добровольців» навідалося в гості до сепаратиста Артура Сороченка

Вдарив військовослужбовця АТО та нахабно розповідав, що Україна воює не з Росією і одразу ж отримав адекватну відповідь. Сьогодні бійці «Об’єднання добровольців» навідалися в Бердичів, щоб порозмовляти з місцевим сепаратистом  Артуром Сороченком, який відстоює філософію «русского мира». Ще кілька днів тому він розводив бравади і погрожував через соцмережі українським добровольцям, але коли ми приїхали до його міста, то не лише миттєво зник з місць проживання, але й не з’явився на ринку, де проводить підприємницьку діяльність.

Тим не менше ми не оминули нагоди завітати до школи, де викладає мама сепаратиста. Хотіли спитати бодай її — як так сталося, що  син витворяє такі антиукраїнські речі. Шкода, але і мами Артура Сороченка на місці не застали, позаяк зараз у неї відпустка.

Крім цього бійці «Об’єднання добровольців» завітали до місцевого управління поліції, щоби дізнатися, які міри приймуть правоохоронці по відношенню до місцевого українофоба. Там повідомили, що проти нього уже відкрито кримінальне провадження і він перебуває у розшуку.

Ми, бійці та активісти «Об’єднання добровольців» повідомляємо, що від сьогоднішнього дня триматимемо цю справу на контролі. Сподіваємося, що вона отримає справедливе та законне завершення. В іншому випадку обіцяємо довести її до логічного кінця самі.

Вважаємо, що ніхто не має права ображати українських добровольців і відстоювати і інтереси Кремля в той час, коли на сході країни гинуть наші хлопці.

 

P.S. Сьогодні ж отримали погрозу від одного з друзів Артура Сороченка. Він прислав нам відео, де тримає в руках гранату, і закликає покинути Бердичів. Наразі цей інцидент ми розцінюємо як певне непорозуміння з його боку. В іншому випадку друг сепаратиста зрозуміє, що гратися з гранатами буває шкідливо для здоров’я.

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator