Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Володимира Кияна.

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Володимира Кияна.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація відзначила посмертно «Орденом Добровольця» Володимира Кияна.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність

Киян Володимир Петрович позивний “Тайфун”

Народився 8 жовтня 1981 р., у м. Ковель, Волинська область.

Питання, ким бути – для нього не стояло: дід, мама, дядько — всі довкола були військовими. Володимир Киян закінчив з відзнакою Сумський військовий інститут артилерії. Служив артилеристом, потім у десантниках. Був миротворцем в Іраку. І міряв про сильну українську армію. Навіть тоді, коли став їй не потрібний, а його військову посаду скоротили. 2004 року переїхав на постійне місце проживання до Львова, працював приватним підприємцем. В грудні 2013 року брав участь у Львівському майдані. З січня 2014 року перебував на Майдані Незалежності у місті Києві, де був активним учасником Революції гідності. З початком оголошення мобілізації до лав Збройних Сил України звертався до військового комісаріату з проханням, щоб його мобілізували, але отримав відмову. У квітні 2014 року добровольцем вступив до лав батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Шторм» Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, де був призначений на посаду командира штурмового взводу.

З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Безпосередньо перебуваючи в зоні проведення антитерористичної операції, отримав телефонний дзвінок з військового комісаріату, де йому повідомили що готові його мобілізувати до лав Збройних Сил України. Через деякий час, Володимир Киян повернувся додому.

У серпні 2014 року добровольцем мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив в 80-ій окремій аеромобільній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0284, місто Львів).

Військових важко чимось здивувати, він дивував своєю професійністю та вмінням. Таких професійних та чесних людей тепер практично не зустрінеш. Загинув 3 вересня 2015 р.,у  м. Щастя, Луганської область. Досі триває розслідування по цьому факту і встановлення вбивць. Без Володимира залишилася мати, дружина та маленький син (народився у травні 2015)

Маю честь битися за Україну – так написав на своїй сторінці Володимир, і бився за неї до останнього свого подиху.

 

Володимир Киян поклав своє життя за Україну!

Вічна йому пам’ять….

Нагороджено Орденом Доброволець посмертно

 

About dobrovoltsi