Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Господа Олександра.

«Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Господа Олександра.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація, за поданням ГС “ВО” Ми Українці”, відзначила «Орденом Добровольця» Господа Олександра.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Господа Олександр Володимирович позивний «Азід» та «Стрелок»

 

Свою боротьбу за Україну, за її свободу та незалежність розпочав у квітні 2014 року записавшись добровольцем у Правий Сектор – група Вольфа, тоді за ним же закріпилося псевдо Азід. До середини літа 2014 року, ця група займалася розвід виходами по тилам ворога, де фізично знищувала окупантата ліквідовувала лідерів так званого «ополчення». Бере участь у звільненні селища Водяне Ясинуватського району Донецької області, та подальшій його обороні від спроб захоплення російськими найманцями. Пізніше  оборона селища Піски, проводить розвідку навколо Донецька. Тримає оборону селища Водяне у 2017 році уже у складі Української Добровольчої Армії. У 2018 році йде на контракт до Збройних Сил України. Олександр є тим духом, на якому тримається вся наша армія – це дух Добровольця. І саме він є тією особистістю, яку ми можемо ставити у приклад підростаючому поколінню українців.

Воїн за покликом серця,

Доброволець що став на захист рідної землі.

Нагороджено Орденом Доброволець!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator