Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Сергія Васильєва.

«Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Сергія Васильєва.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація, за поданням ГО “Незламні Матері”, відзначила «Орденом Добровольця» Сергія Васильєва.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Васильєв Сергій Анатолійович на псевдо “Прізрак”,

стрілець 2-го батальйону спеціального призначення “Донбас”

в 2014 році прийшов добровольцем і був зарахований на службу в Національну гвардію України військової частини 3027, 2-го батальйону спеціального призначення «Донбас». Займав посаду стрілець. Має статус учасника бойових дій. Приймав участь у звільненні міст Бахмут (Артемівськ), Попасна, Лисичанськ та ін. Під час проведення антитерористичного заходу, при визволенні міста Попасна, від незаконних збройних формувань та окупаційних військ, очолював колону батальйонного транспорту та військової техніки з 28 одиниць. Є безпосереднім учасником боїв за звільнення Іловайська.

Під час розстрілу “зеленого коридору” 29 серпня 2014 року в районі селища Червоносільське Донецької області отримав контузію головного мозку та забій передньої грудної стінки у наслідок ворожого розстрілу колони. При виході з оточення у складі групи свого підрозділу з пораненим стрілком-санітаром та бійцем, на третю добу, обезводнені, втративши орієнтири, потрапив у заручники до представників незаконних збройних формувань у районі проведення антитерористичної операції. Через дві доби був переданий з іншими пораненими до 8-ї Полтавської окремої авто-санітарної роти та евакуйований до польового шпиталю у Запорізькій області.

Війна не зломала мужнього добровольця. З 2015 року по теперішній час активно допомагає бійцям в зоні бойових дій на Сході України. Опікується підрозділом саперів з 703-го інженерного полку. Доставляє на передову автозапчастини, обладнання для бліндажів, питну воду тощо. Васильєв Сергій Анатолійович є засновником Благодійного Фонду «Разом – Сила» з 2014 року. Активно займається захистом  прав і свобод учасників бойових дій та учасників АТО, малозабезпечених верст населення, поверненню українців до повноцінного життя, сприяє становленню миру в Україні.

Є співзасновником дитячого волонтерського, патріотичного, козацького табору «Труханівська січ». Цей соціальний проект об’єднав вже близько 800 діточок з фронтових та прифронтових територій, дітей учасників бойових дій та волонтерів. Приймає активну участь як волонтер, відстоює законні права і свободи у сприянні укріпленню суверенітету України; сприяє захисту законних інтересів, прав і свобод громадян України; сприяє проведенню реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.

Воїн за покликом серця,

Доброволець що став на захист рідної землі.

Нагороджено Орденом Доброволець!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator