Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Віталія Пікуліна.

«Об’єднання добровольців» відзначило Орденом Добровольця Віталія Пікуліна.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організаціявідзначила «Орденом Добровольця» Віталія Пікуліна.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність нашої держави.

Пікулін Віталій Володимирович

народився 10 жовтня 1971, Ленінград — полковник Збройних сил України, командир 3-го окремого полку спеціального призначення (Кропивницький) до січня 2016 р.

7 квітня 2014 року бійці 3-го полку під командуванням Віталія Пікуліна прибули в місто Донецьк. З кінця квітня 2014 року Донецький аеропорт був узятий під контроль підрозділами 3-го полку. В ніч з 25 на 26 травня російськими збройними формуваннями була здійснена спроба захоплення аеропорту. Приблизно о третій годині ночі 26 травня передовий загін з 80 чоловік частково зайняв будівлю нового терміналу. Кіровоградський спецназ при цьому продовжував контролювати стару будівлю аеропорту і його околиці, обладнавши там вогневі точки . Приблизно о 7 годині ранку прибуло підкріплення, до складу якого входили добровольці з Росії.Почався бій між військовими і ополченцями. Приблизно об 11 годині ранку по новому терміналу було завдано авіаудару штурмовиками Су-25 і вертольотами Мі-24 , що призвело до значних втрат серед ополченців  . В результаті бою, сили ЗСУ зберегли контроль над аеропортом, при цьому прихильники ДНР втратили більше 50 чоловік убитими . 5 липня 2014 року Пикулин брав участь у взятті Слов’янська  . У липні-серпні 2014 року брав участь в боях за Савур-Могилу . Брав участь в боях під Дебальцеве .

 

 

Воїн за покликом серця,

Доброволець що став на захист рідної землі.

Нагороджено Орденом Доброволець!

About dobrovoltsi