Don't Miss
Home / Новини / Крим — це Україна! Акція «Об’єднання добровольців» біля Російського консульства

Крим — це Україна! Акція «Об’єднання добровольців» біля Російського консульства

Крим — це Україна! В п’яту річницю проведення псевдо референдуму в Криму, бійці та активісти «Об’єднання добровольців» спільно з представниками «Всесвітнього Руху Патріотів», а також небайдужими львів’янами прийдуть до Російського консульства у Львові, аби вкотре нагадати загарбникам, що кримський півострів був, є і буде українським. Таку акцію у місті організовують уже не вперше. Щоразу вона проходить у певній театралізованій формі і збирає чимало людей. Організатори заходу обіцяють, що і цього разу буде цікаво.

«У нас склалася хороша традиція приходити до дипломатичних установ Кремля і нагадувати їхнім працівникам, що ми не забуваємо про Крим і рано чи пізно повернемо його до складу України. Не лише ми, але й цілий світ пам’ятає, як проходила окупація півострову, як під дулами автоматів загарбники проводили там свій «референдум», яка доля чекала на усіх незгідних з політикою Російської Федерації. За увесь цей фарс і насильство нащадкам золотої орди доведеться відповідати», — зазначила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо, що акції біля дипломатичних установ країни-загарбника організовують не лише в Україні. Цього року протести уже встигли пройти у кількох країнах Європи і навіть в Росії.

 

Час: 15:00 (19 березня)

Місце: Російське консульство у Львові

Організатор: «Об’єднання добровольців» та «Всесвітній Рух Патріотів»

 

 

About dobrovoltsi