Don't Miss
Home / Новини / З пологового виписали вдову військового з сином, яку на пологи супроводжували львівські копи.

З пологового виписали вдову військового з сином, яку на пологи супроводжували львівські копи.

Втратила на війні чоловіка і від горя ледь не втратила дитини. 19-річна Олена Горошко дізналася про смерть чоловіка-десантника, коли була на 6 місяці вагітності. Відтоді тричі лежала на підтримці, лікарі з усіх сил боролися за збереження вагітності і ось нарешті маму з немовлям виписали з пологового.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

«Він спокійний, як чоловік. Схожий на тата, повністю всі риси його», – каже вдова військовослужбовця Олена Горошко.

На шостому місяці вагітності, коли Олена говорила телефоном з чоловіком-десантником, почула постріл. Про те, що її Іван помер, дружина дізналася за кілька днів і одразу потрапила до лікарні. Рятувати вагітність Оленці довелося тричі – поверталася сюди після прощання з чоловіком і похорону.

А нещодавно Олену везла вже до пологового подруга. Каже, якраз коли у жінки були перейми, застрягли в корку. «Вона кричить з боку. В мене вже звичайно починалася невелика паніка. Якраз дивимося патрульна поліція, я розвертаюся і думаю, як добре», – пригадує волонтерка Олена Живко.

Жінка спочатку сигналила, а далі вибігла з машини і попросила про допомогу, кажуть у поліції. «Основне завдання було максимально дотримуючись правил швидко доставити цю дівчину у перинатальний центр. Вулиці були досить завантажені, дуже добре, що нам давали дорогу, ми дуже класно проїхали, швидко», – пригадує командир роти Патрульної поліції Львівщини Ігор Вдович.

За 8 хвилин породілля вже була у лікарні. Патрульний, сам двічі тато, каже був готовий до будь-якого варіанту розвитку подій. «У випадку необхідності завжди ми готові надати допомогу і навіть прийняти пологи, ми для цього навчалися і ми готові це зробити», – запевняє патрульний.

У лікарні жінку вже чекали. «Я не знала, що буде, як буде, чи дитина лишилася живою… Бо довго йшли перейми і надзвичайно мало повітря для дитини», – розповідає породілля.

«Було вчасно діагностовано, що жінка погано відчуває рухи плоду і відповідно було ухвалено рішення, що вона має народити шляхом операції кесаревого розтину. Слава Богу, все минуло без ускладнень», – каже  акушер-гінеколог Львівського обласного перинатального центру Остап Прокопів.

Відео Новини України: 19-річна дівчина втратила на війні Більше читайте тут: https://lviv.tsn.ua/z-pologovogo-vipisali-vdovu-viyskovogo-z-sinom-yakih-na-pologi-suprovodzhuvali-lvivskiy-kopi-1724509.html?fbclid=IwAR3hluecWA6czwccRgrdlXfBOKueHJ6QKfk11S_RUClRPcZKotxumM62fe8

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator