Don't Miss
Home / Новини / Згадати «Космоса»: День пам’яті Руслана Юрчишина

Згадати «Космоса»: День пам’яті Руслана Юрчишина

Сьогодні бійці та волонтери «Об’єднання добровольців» відвідали Івано-Франківськ, аби вшанувати пам’ять бійця Нацгвардії Руслана Юрчишина, який отримав поранення у зоні АТО і  в січні 2016 року помер після тривалого лікування.

«Для бойових побратимів це уже добра традиція збиратися щороку о цій порі в Івано-Франківську. Річ в тім, що «Космос» народився 31 травня, у нього залишилася мати та сестра і ми розуміємо наскільки їм важко змиритися з такою важкою втратою. Тим паче, що Руслан, як ніхто інший, заслуговує на пам’ять.

Він боровся з ворогами, а згодом і за своє життя.  Ця війна не покинула його і після смерті, адже він лікувався у Греції і надихнув усю українську діаспору продовжувати Чин. Продовжувати допомагати нашому фронту. Так грецька діаспора придбала реанімобіль і назвала його на честь Руслана. На жаль, під час боїв він повністю згорів. Але диво в тому, що увесь екіпаж, який був поруч залишився. Хлопці вірять, що вижили, завдячуючи янголу, який зберіг їх з небес.

Опісля українці Греції назбирали кошти і придбали новий реанімобіль. Це була не просто швидка, а дуже добре оснащений госпіталь на колесах, який до цих пір рятує життя.

І, власне, ми вирішили назвати його «Космос», на честь псевдо, який мав нацгвардієць. Я сама перевозила реанімобіль в зону бойових дій. По дорозі траплялося чимало кризових ситуацій, але ми також з усім впоралися. Тому просто переконана, що Руслан також оберігав нас і тоді. Отже війна його не покинула навіть у засвітах – він продовжує допомагати нашим хлопцям і берегти їх», — зазначила на Дні пам’яті керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо, що Руслан Юрчишин пішов на війну влітку 2014 року. На фронті він отримав важке кульове поранення в ногу. Тривалий час боровся за своє життя, але недуга виявилася сильнішою.

 

About dobrovoltsi