Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Олександра Ільницького.

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Олександра Ільницького.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація, за поданням ГС”ВО”Ми Українці” відзначила посмертно «Орденом Добровольця» Олександра Ільницького.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність

Ільницький Олександр Йосипович  псевдо Барні

Дата та місце народження: 28 лютого 1978 р., м. Турка, Львівська область

Після закінчення училища служив у Збройних Силах України.

З початком АТО у травні 2014 року перейшов до батальйону добровольців «Миротворець» ГУМВС України в Київській області та вирушив на Схід. Серед побратимів Ільницький Олександр мав позивний «Барні», за те що статурою був схожий на ведмедика — логотип відомої марки ласощів для дітей: широкий у плечах, невисокий на зріст, усміхнений, добрий.

У серпні 2014 року під час виконання бойового завдання батальйоном «Миротворець» з виходу з оточення у м. Іловайську Олександр отримав поранення. За виявлений при цьому героїзм Указом Президента України № 480/2015 від 20 серпня 2015 року був нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».Після лікування певний час працював у Києві, в міністерстві. Повернувся на фронт до свого підрозділу; був одним з найкращих розвідників «Миротворця».9 січня 2016 року поблизу селища Зайцеве біля Горлівки під вогонь російських терористів потрапив цивільний автомобіль, поранення зазнала місцева мешканка. Олександр Ільницький, ризикуючи власним життям, зробив усе можливе, щоби зупинити і вивести автомобіль з-під обстрілу, в цей час зазнав смертельного кульового поранення у голову.11 січня 2016-го з Олександром попрощалися у Києві на Майдані Незалежності. Похований у місті Турка.

Залишилася дружина та 7-річна донька.

Ільницький Олександр поклав своє життя за Україну!

Вічна йому пам’ять….

Нагороджено Орденом Доброволець посмертно

About dobrovoltsi