Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Євгена Харченка.

«Об’єднання добровольців» відзначило посмертно Орденом Добровольця – Євгена Харченка.

На урочистостях, організованих Міністерством оборони спільно із «Об’єднанням добровольців», що пройшли у Києві, наша організація, за поданням ГО “Незламні Матері”,  відзначила посмертно «Орденом Добровольця»  Євгена Харченка.

«Орден Добровольця» – почесна відзнака, яка вручається виключно один раз в рік – на День українського добровольця.

Її отримують учасники добровольчих формувань, ветерани війни, бійці ЗСУ та волонтери, які проявили героїзм, мужність, незламний патріотизм відстоюючи цілісність та суверенність

Харченко Євген Борисович позивний «Ред»

Дата та місце народження: 1 лютого 1987 р., м. Київ.

Здобув освіту в національній академії внутрішніх справ України, закінчив юридичний факультет. Працював юристомбПід час Євромайдану брав участь у протестних акціях.

Після анексії Криму Росією вирішив піти добровольцем до Національної гвардії України. З червня 2014 року служив штурмовиком у розвідувальній групі батальйону «Донбас». Вранці 29 серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, пожежна машина рухалась в автоколоні батальйону “Донбас” з с. Многопілля до с. Червоносільського. На околиці Червоносільського пожежна машина натрапила на позицію російського танку Т-72 зі складу 6-ї окремої танкової бригади збройних сил РФ. Євген перебував на даху пожежної машини з РПГ-7 у руках та хотів підбити російський танк. Але, швидше за все, граната була бракованою і Ред не зміг вистрілити раніше за танк, який знищив пожежну машину прямим влученням. Загинув разом з Бані, Туром, Восьмим, Бірюком та Ахімом. 3 вересня 2014 тіло Реда разом з тілами 96 інших загиблих у Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Був упізнаний батьком (за татуюванням на лікті) та похований 21 вересня 2014 року у смт Бортничі. Сімейний стан: Залишились батьки та брат.

поклав своє життя за Україну!

Харченко Євген поклав своє життя за Україну!

Вічна йому пам’ять….

Нагороджено Орденом Доброволець посмертно

 

About dobrovoltsi