Home / Офіційні звернення / ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА «ПРАВОГО СЕКТОРУ» ДМИТРА ЯРОША

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА «ПРАВОГО СЕКТОРУ» ДМИТРА ЯРОША

«Правий сектор» розцінює дії Російської Федерації як безпосереднє військове втручання. Відповідно, нині українці мають усі права на збройну протидію агресорам, хоча при цьому ми маємо сторонитися зайвої ескалації конфлікту і уникати цивільних жертв.

У зв’язку з поточною політичною, геополітичною та військовою ситуацією, командуванням «Правого сектору» був створений військовий штаб, завданням якого є розробка, ретельне планування і подальше командування загонами «Правого сектору» у їхній боротьбі з російським агресором. При цьому ми координуємо свої дії з РНБО України.

Одним із найперших завдань новоствореного військового штабу є розробка конкретних планів по обороні населених пунктів та територій, котрі найближчим часом можуть стати ареною імперіалістичних посягань Кремля.

Надважливим завданням для бійців «Правого сектору» сьогодні є боротьба з кремлівською п’ятою колоною, недопущення її широкомасштабної діяльності, знешкодження її найактивніших представників, припинення діяльності антиукраїнських ЗМІ тощо.

Наказую створити військові штаби «Правого сектору» в усіх, без виключення, областях нашої держави.

Закликаю представників армії, обласних очільників СБУ та МВС докласти максимум зусиль для координації дій з обласними підрозділами «Правого сектору», озброєння та вишколу цих підрозділів.

Закликаю громадян Російської Федерації всіма доступними способами протидіяти свавіллю диктаторського режиму кремлівського карлика Путіна та відкривати нові фронти боротьби за свободу народів і людини.

Також повторно звертаюся до усіх українських громадян, здатних до військової служби, приєднуватися до лав «Правого сектору». Для того, щоб стати бійцем чи командиром «Правого сектору», достатньо любити Україну, хотіти бачити її незалежною державою, мати здібності до збройної боротьби за її волю.

Звертаючись до бійців «Правого сектору», особливо до тих, хто нещодавно приєднався до наших лав, хочу нагади, що «Правий сектор» – це осередок чіткої ієрархії, порядку і дисципліни. У нас немає місця для отаманщини чи деструктивної анархістської діяльності. Тільки так – переможемо! Смерть кремлівським окупантам!

Головнокомандувач «Правого сектору» Дмитро Ярош

About