Don't Miss
Home / Без категорії / Враження від акції 24 листопада у Києві

Враження від акції 24 листопада у Києві

24 листопада був з тризубівцями в Києві на акції.

  • Вважаю цей день історичним, бо українцям вдалося позбутися зневіри і отримати Надію.
  • Такої кількості людей на акціях не було з часів «помаранчевої революції». На мій суб’єктивний погляд, було понад сто тисяч маніфестантів.
  • Українці набагато краще сприймають гасла «Революція!» чи «Банду геть!», ніж «Україна – це Європа!». Тобто, у людей сформувалося усвідомлення того, що насамперед необхідно позбутись режиму внутрішньої окупації, а лише тоді говорити про геополітичних рух держави.
  • Переважна більшість українців втратили страх перед міліцією. Це відмінно!
  • Є підозра, що лідери опозиційних партій домовилися з режимом про сценарій проведення акції, але люди ці домовленості поламали, вдавшись до спроб штурму Кабміну.
  • Опозиція нам брехала про те, що за умови стотисячної присутності українців буде план «А». Як виявилося, ніякого плану не було. Очевидно, політичним бізнесменам важко бути ще й стратегами…
  • Як завжди, деякі особи, що називають себе опозиціонерами, намагалися випустити пару народного протесту, звести людей на манівці та організувати чергові «переможні танці». Переконався ще раз, що верхівка опозиції боїться Національної революції не менше, ніж Янукович і його зграя шакалів.
  • Відверто засмутили всі виступи зі сцени партійних вождів. Націоналізмом і Революцією навіть не пахло! Переконаний, що вони вчора мали можливість стати реальними, а не штучними Лідерами Нації: закликати народ до Національної революції та повести за собою людей. На жаль, вони цього не зробили. Прагматики… Шкода! Ми б за ними пішли… Але, добре знаючи опозиційне середовище, сподіваюсь, що там знайдуться депутати, активісти, бійці, які не будуть підігравати партійним «шахраям», а поведуть за собою українців…
  • Вельми тішить, що українська молодь – це не раби. Козацька мати – жива! Хлопці з різних національних середовищ – праві (як їх тепер називають) – зробили для України незрівнянно більше, здійснюючи національно-революційну агітацію та вступаючи у силове протистояння з «псами режиму», ніж всі «геніальні» виступи опозиціонерів. Хлопці – за вами майбутнє! Всі плюгавенькі політиканчики, які вже понад двадцять років водять українців зачарованим колом, рано чи пізно відійдуть, а вам жити і творити. Наступайте, йдіть вперед, нехтуйте штучними стандартами! Наш прапор – червоно-чорний стяг Національної революції! Наш шлях – Національна революція! Наша мета – Національна державність українського народу та побудова якісно нової співдружності Національних держав Європи! Ні більше, ні менше…
  • Тризубівці – молодці! Без зайвого галасу і розмахування прапорами робили свою справу: комуністичні намети, Кабмін, «тітушки», Майдан… Нам не треба мандатів, посад, високих рейтингів чи теплих місць… Ми – воїни Національної революції, і нам своє робить. Пам’ятаймо слова однієї із наших молитов: «…Господи! Зміцни в мені любов до моєї Нації, щоби міг я в її інтересах і навіть проти її волі рятувати її від Твоїх ворогів…» Друзі! Провели розвідку боєм – готуймося до наступу!

Висновок 1: Верхівці опозиціонерів треба ставати прихильниками українського націоналізму і Національної революції або забиратися геть разом з антиукраїнською владою.

Висновок 2: З точки зору людської фізіології, людина, яка кричить, витрачає дуже багато енергії і потім не може брати повноцінної участі у силових сутичках. Окрім того, є дуже гарна приказка: «Собака, яка гавкає, не вкусить»… Тому, багато хто із політиків, знаючи це, намагається маніпулювати масами людей, перетворюючи у безперспективний галас будь-яку акцію. Потрібно це врахувати!

Висновок 3: Прості працівники міліції і навіть «беркути» психологічно були пригнічені народним волевиявленням. Це позитив…

Висновок 4: Українська націоналістична молодь може зламати всі партійно-політичні «договірняки» між антиукраїнською владою і державницькою (все ж таки) опозицією. Потрібно згуртуватися, ліквідувати режим внутрішньої окупації та здобути державність для своєї нації.

Висновок 5: Шанс для українців є! Акція 28-29 листопада може бути вирішальною. Якщо лідери опозиції не стануть на заваді прагненню українців бути господарями своєї долі на своїй землі, то українці можуть вирішити питання ліквідації режиму вже!

Тому закликаю всіх українців вирушати до Києва, щоб здобути для себе і майбутніх поколінь омріяні Свободу, Справедливість, Добробут!

Національна революція буде!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator