Home / Без категорії / ПС Дрогобича: «Ліквідація лікарні ідеально вписується в алгоритм корупційних схем»

ПС Дрогобича: «Ліквідація лікарні ідеально вписується в алгоритм корупційних схем»

apteka
«Правий сектор» Дрогобича став на захист колективу та майна Дрогобицької міської лікарні № 3. Так, активісти вважають, що рішення про ліквідацію ДМЛ «ідеально вписується в алгоритм корупційних схем по захопленню нерухомості та розкраданню бюджетних коштів».
Нижче – повний текст листа, із яким «Правий сектор» Дрогобича звернуся до в.о. голови м. Дрогобича Т. Метика.
«Розглянувши звернення колективу ДМЛ № 3 щодо ліквідації як юридичної особи Дрогобицької міської лікарні № 3 та її переведення в статус відділу Стебницької міської лікарні, ГО «Правий Сектор» заявляє наступне.
На нашу думку, так звана оптимізація – ліквідація ДМЛ № 3 призведе до втрати фахових спеціалістів, погіршення якості медичного обслуговування, підвищення собівартості лікування, а в подальшому, – взагалі до зникнення спеціалізованого лікувального закладу в регіоні. При теперішній тенденції зростання онкологічних захворювань, таке рішення прирівнюється до свідомого знищення населення нашого краю. Рішення про ліквідацію ДМЛ № 3 приймається без залучення громадськості та керівництва лікарні, без врахування державотворчої мети – відродження здорової української нації.
Таке рішення ідеально вписується в алгоритм корупційних схем по захопленню нерухомості та розкраданню бюджетних коштів. Жодним чином не враховані інтереси громади м. Дрогобича та регіону, а доцільність таких змін для самих хворих не витримує жодної критики.
ГО «Правий Сектор» виступає категорично проти ліквідації ДМЛ № 3 та заявляє, що всіма доступними і передбаченими чинним законодавством засобами будемо підтримувати колектив ДМЛ № 3 та стояти на заваді ліквідації Дрогобицької міської лікарні № 3 як юридичної особи», – йдеться у листі активістів за підписом голови Координаційної ради Дрогобицького міського осередку ГО «Правий Сектор – Захід Ігоря Струналя.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator