Home / Без категорії / ПРЕС-АНОНС: «СТОП РОСІЙСЬКОМУ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ!»

ПРЕС-АНОНС: «СТОП РОСІЙСЬКОМУ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ!»

У середу, 7 листопада 2018 року, у Києві відбудеться безстрокова акція протесту учасників російсько-української війни проти фірми-тютюнового монополіста «Тедіс Україна», власники якої фінансують терористів та сепаратистів!

Нагадаємо, компанія «Тедіс Україна» (колишня назва «Мегаполіс-Україна») була створена російським дистриб’ютором «Мегаполіс» у 2010 році. Ця компанія є найяскравішим представником бізнесу окупанта на території України, адже Російська «Мегаполіс» належить бізнесмену Ігорю Кесаєву, який контролює завод ім. В. Дегтярьова, що забезпечує російську армію технікою та зброєю. Вочевидь, виготовленні для армії РФ снайперські комплекси, кулемети  та протитанкові установки напряму потрапляють у руки терористів із ДНР та ЛНР, які згодом з них вбивають українців!

Вимагаємо від РНБО внести ТОВ «ТЕДІС УКРАЇНА» у санкційний список! Не дозволимо фірмі, яка належить окупанту, процвітати на українській землі та продовжувати фінансувати тероризм!

Початок о 10.00 год., м. Київ, Музейний провулок, 4.

Організатор: «Об’єднання добровольців».

 

Безстрокова акція протесту розпочнеться у Києві, а згодом АТОвці з усієї України також блокуватимуть офіси та склади цієї фірми й у Харкові, Львові, Дніпрі, Рівному та Луцьку!

 

 

About dobrovoltsi