Home / Без категорії / «Правий сектор» збирає кошти на відновлення меморіальної дошки Дмитру Донцову

«Правий сектор» збирає кошти на відновлення меморіальної дошки Дмитру Донцову

200px-Dmytro_Doncow
ГО «Правий сектор-Захід» ініціює збір коштів на виготовлення нового пам’ятного знаку ідеологу українського націоналізму Дмитру Донцову. Нагадаємо, 12 жовтня невідомі вандали знищили меморіальну дошку видатного політичного діяча, яку встановили у 2013 році у Львові на вулиці Миколи Лисенка, 11.
ГО «Правий сектор-Захід» закликає всіх свідомих українців не бути байдужими.Упевнені, що вже незабаром нова меморіальна дошка постане на місці старої – на фасаді будинку, де проживав Дмитро Донцов.
За попередніми підрахунками, вартість пам’ятного знаку – 17 тисяч гривень.
Реквізити банківського рахунку ГО «Правий сектор-Захід»:
Р/р 2600301536923
ЦФ ПАТ «Кредобанк»
Код ЄДРПОУ – 39189329
МФО 325365
Призначення платежу: відновлення меморіальної дошки Дмитру Донцову

Довідка:
Дмитро Іванович Донцов – політичний діяч, ідеолог українського націоналізму, український літературний критик, есеїст і публіцист.
Дмитро Донцов відомий український філософ і політик перший в Україні виступив з ідеями, що були протиставлені Марксизму та демократизму. Вперше закінчена робота під назвою «Націоналізм» побачила світ у 1926 році і її метою був вплив на українців з метою формування національної ідеології. В творі автор визначає причини занепаду української державницької думки та окреслює шляхи досягнення національного ідеалу.

About Taras Kuzyak