Home / Без категорії / «Правосекторівський» Миколай сьогодні роздавав подарунки сім’ям добровольців

«Правосекторівський» Миколай сьогодні роздавав подарунки сім’ям добровольців

Сьогодні в будинку Товариства охорони пам’яток історії та культури – гамірно і весело. Пахне мандаринками і шоколадом. Свято для дітей бійців-добровольців влаштували активісти ГО «Правий сектор-Захід»з допомогою небайдужих людей. Малята разом із дорослим супроводом – переважно, мамами, поз’їжджалися із різних куточків Львівщини. У Львові їх чекало чимало сюрпризів та подарунків. До цього дня правосекторівці готувалися майже місяць.
«Більшість наших бійців ми знаємо в лице, знаємо їхній сімейний стан. Проте також ведеться база, якій обов’язкова графа – це діти. Жінки, відправляючи чоловіків на фронт, залишаються віч-на-віч із щоденними проблемами. Допомагати їм тут, в тилу – одне із основних наших завдань. Організація свята Миколая для діток, вже традиційно, також за нами», – розповідає керівник ГО «Правий сектор-Захід» Олена Живко. Так, каже вона, до збору подарунків для малечі, залучили всіх, кого могли. «Наші волонтери із листами-проханнями про допомогу об’їздили багатьох небайдужих людей.

Що приємно, мало хто відмовив у допомозі сім’ям добровольців», – зазначила Олена Живко. Як результат – повні пакети подарунків, посортованих для діток різного віку. Тут і новенький або вживаний, проте в хорошому стані одяг, і іграшки, канцелярія, калькулятори та книжки. Окремий пакунок – із солодощами, мандаринками, бананами та апельсинами. А ще – аніматори, які добре знають, як зробити малечі справжнє свято.
Приберіг Миколай і окремий подарунок для дружин бійців-добровольців – постільні набори та рушники, які люб’язно передала українська громада в Німеччині. «Ми висловлюємо найщирішу подяку всім-всім, хто відгукнувся на прохання долучитись. Без вас, небайдужі люди, цього свята точно не було б. Бачили б ви щасливі оченята тих дітей! Це найкраща винагорода за всі наші спільні старання», – наголосила Олена Живко.

About petro