Don't Miss
Home / Без категорії / “ДІЯ” виявила прислужників Януковича у виборчих списках до ОТГ

“ДІЯ” виявила прислужників Януковича у виборчих списках до ОТГ

сільський голова Пасік-Зубрицьких Володимир Керницький

сільський голова Пасік-Зубрицьких Володимир Керницький

Активісти Національного руху “Державницька ініціатива Яроша” Львівщини, як і обіцяли (заява тут), провели моніторинг виборів до об’єднаних територіальних громад на Львівщині, що пройдуть 18 грудня цього року. ДІЯ робить це вже не вперше.

«Мета, яку ми переслідували – щоб до нової влади не потрапили служителі злочинного режиму Януковича, проти якого український народ  боровся спочатку на Майдані, а тепер – через наслідки його правління наші воїни гинуть на передовій у війні з окупантом», – каже координатор НР “ДІЯ” Львівщини Олена Живко.

Активістам вдалося виявити трьох  «перефарбованих лисів» – колишніх регіоналів та  вірних слуг Януковича, які на цих виборах хочуть потрапити у владу об’єднаних громад. Так до ОТГ на Мостищині балотуються два екс-регіонали – Ігор Чопко та Осип Гачак. Це колишні члени Партії регіонів. Чопко, при Януковичі до 2012 року очолював ще й Пустомитівську РДА та пов’язаний з багатьма земельними скандалами в цьому районі.

На виборах до Давидівської ОТГ в якості кандидата на посаду голови об’єднаної громади балотується ще один слуга Януковича – Володимир Керницький.

“Це взагалі унікальний ідолопоклонник «проффесора». Будучи сільським головою Пасік-Зубрицьких, він у себе в кабінеті тримав великий портрет Януковича і за таку вірність вочевидь був нагородженим. 26 грудня, коли вже в Києві стояв Майдан після розгону студентів і весь народ протиставив себе злочинному режиму президента-диктатора, Керницький приямає з рук Януковича посаду голови Пустомитівської РДА”,  –  зазначила Олена Живко

Вона також наголосила – нажаль, законних  важелів вичистити весь цей політичний непотріб активісти не мають. Тому вони закликають галичан бути відповідальними та добре зважувати свій вибір

About dobrovoltsi