Home / Без категорії / Червоно-чорному бути! Бандерівський стяг таки майорітиме над Львовом!

Червоно-чорному бути! Бандерівський стяг таки майорітиме над Львовом!

Сьогодні «Об’єднання добровольців» та «Апостольська чота» разом з іншими громадськими організаціями міста прийшли до Львівської мерії з вимогою змінити відношення чиновників до червоно-чорного прапора, адже у лютому  влада прийняла безглузде рішення про його заборону.  Під час державних свят чи інших пам’ятних дат на будинках мали вивішувати лише Державний стяг України.

«Ми вважаємо, що ухвалюючи своє рішення влада не зовсім добре подумала. — говорить керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко. —  Саме під червоно-чорним стягом хлопці виборювали незалежність України і проливали за неї свою кров. Ми маємо гордитися цим і демонструвати це світові, а не йти на поводу в поляків чи в когось іншого. Як бійці, які воювали і зараз воюють з ворогом уже в іншій війні, вважаємо, що це неприпустимо. Саме тому і вирішили долучитися до сьогоднішньої акції протесту».

Зважаючи на активну позицію мешканців міста сьогодні питання про червоно-чорний стяг одразу ж винесли на рішення сесії. Тож від сьогодні його будуть вивішувати не лише на приміщенні Ратуші, але й інших адміністративних будівля Львова.

 

About dobrovoltsi