Don't Miss
Home / Без категорії / АНОНС: Пікет прокуратури Львівської області

АНОНС: Пікет прокуратури Львівської області

У п`ятницю, 19 жовтня (8:30 год) бійці та активісти «Об’єднання добровольців» долучаться до пікету прокуратури Львівської області (пр.Шевченка, 17-19). Разом з представниками Координаційної ради Учасників бойових дій Львівщини, ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «БУР», Громадської Ініціативи «Рух за Людські права» та іншими організаціями вони вимагатимуть припинити переслідування за активну громадську позицію.
Зокрема, перед представниками наглядового відомства вони ставитимуть питання про постійне оприлюднення інформації щодо резонансних справ, серед яких, загибель людей на Грибовицькому сміттєзвалищі. Організатори також закликають всіх мешканців Львівської області, які мають факти свавілля або бездіяльності правоохоронних органів долучитись до протесту.
Як додають учасники АТО – «Ми не допустимо, щоб правоохоронні органи ставали інструментами захисту для злочинних кланів Львівщини, з однієї сторони і каральною машиною для громадян, які не мовчать з іншої. Ми досягнемо справедливості, яку б ціну вона не мала! Це справа всіх хто має власну Гідність»!

 

About dobrovoltsi