Home / Без категорії / Дмитро Ярош на Львівщині розповів про створення нового руху

Дмитро Ярош на Львівщині розповів про створення нового руху

Головна

Під час триденного візиту на Львівщину, Дмитро Ярош презентував на національний рух «ДІЯ» (Державницька ініціатива Яроша). Зустрітися із Провідником мали можливість громадсько активні середовища Червонограда, Дрогобича та Львова.

ДІЯ має на меті  об’єднати в собі проукраїнські громадські та партійні середовища. За словами Дмитра Яроша, він разом із однодумцями вже побували в багатьох українських містах та спілкувалися з громадськими діячами та політиками.

«Нещодавно ми розмовляли з людьми , які представляють рух «За суверенітет та розвиток», куди входять суддя Конституційного суду Віктор Шишкін, Тарас Стецьків. Попередньо ми побачили, що принципових розходжень у нас нема. Також йдеться про «Самооборону Майдану», рух «Вільні люди», Андрія Левуса, Сергія Висоцького, Спілку офіцерів України на чолі з генералом Олександром Скіпальським долучилась до цього процесу. Ну і той актив, який пішов з «Правого сектора своїм шляхом», – зазначив Дмитро Ярош.

DSC_7817

Так, зауважив він, під час залучення людей, готових працювати в русі «ДІЯ», в першу чергу, братимуться до уваги відсутність корупційних діянь та участь у антиукраїнських організаціях.

«ДІЯ» має на меті запропонувати людям новий підхід до формування влади.

«Ми започатковуємо свій рух, і одним із завдань бачимо творення альтернативної піраміди влади і опрацювання конкретних програмових речей щодо фінансової та економічної систем, щодо реального реформування Збройних сил, правоохоронної системи тощо. Якщо ми спроможемося на це, якщо ми зможемо суспільству запропонувати якісні революційні перетворення у конкретному вигляді, от тоді можна говорити про зміну влади – чи в демократичний спосіб, чи якщо влада вчепиться і не буде давати можливості патріотичним українським середовищам навести лад у державі, то, звичайно, можуть бути різні форми і методи боротьби. Але це крайні методи», – заявив сьогодні Дмитро Ярош.

За його словами, національний рух «Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)» планує провести об’єднавчий з’їзд вже у травні.

Разом із тим, зазначив Дмитро Ярош, рух має намір довести до логічного завершення легалізацію добровольчого руху. Для цього зараз фахівці пишуть відповідний закон і вже під нього паралельно формується УДА (Українська Добровольча Армія).

About dobrovoltsi