Don't Miss
Home / Без категорії / Цинічна фальсифікація: «Об’єднання добровольців» виявило львів’янина, який підробив документи з метою отримання статусу УБД

Цинічна фальсифікація: «Об’єднання добровольців» виявило львів’янина, який підробив документи з метою отримання статусу УБД

Обміняв честь на гроші та соціальну допомогу. Представники  «Об’єднання добровольців» виявили львів’янина, який сфальсифікував дані та документи, аби отримати статус учасника бойових дій. Шахрайство випадково виявила керівник організації Олена Живко, яка входить до складу комісії Львівської обласної ради з визнання бійців-добровольців АТО.

Зокрема, їй до рук потрапили  документи подані львів’янином Мар’яном Ігоровичем Цюпком (04.11.1980 р.н.), для визнання його бійцем-добровольцем на офіційному рівні.

  • Мабуть для шахрая ця історія мала усі шанси закінчитись позитивно, – розповідає Олена Живко, – якби я особисто, та хлопці, які складають кістяк нашої організації, дуже добре не знали б його. Як і знали про те, що жодного дня участі у бойових діях він не брав, а лише один раз їздив з гуманітарною місією на контрольні пости. Відповідно, нас обурив той факт, що людина, яка просто сиділа у штабі «Правого сектору» та допомагала збирати гуманітарну допомогу, тепер претендує на статус УБД. Це при тому, що багато хлопців, які справді воювали та втратили на фронті своє здоров’я, з тих чи інших причин його досі не отримали.

Шахрай, кажуть в «Об’єднанні добровольців», діяв настільки зухвало, що в період, який він буцімто проводив на фронті, насправді знаходився у Львові, про що свідчать відповідні світлини, виставлені у соцмережах.

Більше  того, присутній на комісії представник Добровольчого українського корпусу зазначив, що відповідну довідку Цюпку ніхто не видавав і що такої печатки у 2015-му році навіть не було.

Для нас, бійців, які боронили незалежність України, такий факт є вершиною цинізму, підлості та зухвалості, оскільки ми переконані, що зловживати на справді святих речах немає права ніхто. І хоча мова йде не стільки про юридичний, як моральний аспект, ми вирішили подати відповідну заяву у Службу безпеки України, щоб шахрай був покараний у відповідності до законодавства.

Також, насторожує факт, що посібником фальсифікатора фактично стали інші люди, які підтвердили, що той справді перебував на фронті.

Ми попереджаємо, що і надалі ретельно відстежуватимемо усі подібні наміри. Тож закликаємо людей добре подумати, перш ніж зважитися на такий вчинок.

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator