Home / Без категорії / Звернення Всесвітнього Руху Патріотів України до Міністра МВС Арсена Авакова.

Звернення Всесвітнього Руху Патріотів України до Міністра МВС Арсена Авакова.

 

Міністру Внутрішніх Справ

Авакову А.

ЗВЕРНЕННЯ

Щодо подій котрі відбуваються у  Львові з приводу дій начальника ГУ НП у Львівській області Віконського Василя Васильовича та припинення тиску на громадськість

 

 

Ми, представники Всесвітнього Руху Патріотів України звертаємося до Вас пане Міністр з приводу подій що відбуваються у м.Львові.

Ви, як голова МВС, діями і словом промовляєте до українського суспільства, що стоїте поруч кожного громадянина, і в сьогоднішній нелегкий час протягуєте руку допомоги там, де є потреба. Але ви відомі як людина рішучих дій. Нам імпонує Ваш стиль роботи. Ми раз від разу використовуємо Ваші чіткі обґрунтовані матеріали для поширення серед «за зомбованої» російською пропагандою європейської аудиторії. Тому і звертаємося до Вас з приводу конкретної справи, яка, не зважаючи на очевидність, «намертво» зав’язана у вузол, який хіба що дуже сильна рука зможе розрубати. Сподіваємося, що ця рука буде Вашою!

 

Пане Аваков, ми знаємо, якими важкими зусиллями досягаються найменші позитивні зрушення в країні.

Сьогодні восьмий день як під Головним Управлінням НП у Львівській області голодують учасники бойових дій, учасники Революції Гідності та волонтери. Уже декілька разів їх відвідувала швидка медична допомога, стан здоров’я деяких учасників критичний.

Причиною цього пікету стала діяльність обласного очільника поліції Василя Віконського. Протягом часу, з якого його призначено на цю посаду він зарекомендував себе не як очільник поліції області, а як цинічна, непрофесійна, та навіть бандитська особистість. У Львові від самого початку досить неоднозначно ставилися до призначення Віконського, оскільки він, який до цього очолював ГУ НП Хмельниччини, є колишнім беркутівцем, що був звільнений під час атестації та поновився через суд.

За його керівництва відбулося вже досить багато подій, які характеризують його з точки зору непрофесійності та неефективності. На території Львівської області відзначається негативна тенденція щодо стабілізації криміногенної ситуації. Зокрема, почастішали кримінальні правопорушення проти власності – зростає кількість крадіжок з проникненням в житло та викрадення автомобілів.

Такі негативні зміни є наслідком неефективної роботи керівника ГУ НП у Львівській області. Адже, замість того, щоб займатися своїми прямими обов’язками, він вирішує особисті проблеми, постійно відлучаючись на зустрічі з представниками криміналітету. Про це пишуть інформаційні джерела в мережі Інтернет за посиланнями: https://zik.ua/news/2019/10/07/kerivnyk_natspolitsii_lvivshchyny_zustrichavsya_z_kryminalnymy_avtorytetamy__1662713 ;

https://vgolos.com.ua/news/vikonskyj-pokryvatyme-kryminalitet-uchasnyky-rosijsko-ukrayinskoyi-vijny-vymagayut-negajnoyi-vidstavky-kerivnyka-natspolitsiyi-lvivshhyny-foto_1079396.html ;

https://gordonua.com/ukr/news/society/-koordinatsijna-rada-uchasnikiv-bojovih-dij-lvivskoji-oblasti-zvinuvativ-glavu-upravlinnja-natspolitsii-u-zv-jazkah-z-kriminalom-1329636.html та ін.

Незадовго після призначення, 21 вересня 2019 року всю Україну сколихнула новина про силовий розгін правоохоронцями громадських активістів, які блокували вагони з російським вугіллям у м. Соснівка Львівської області. Спецпризначенці поліції, застосувавши силу, почали відтискати учасників блокади від місця блокування вагонів. Зрештою, поліція без жодних попереджень почала затримувати ветеранів АТО та місцевих шахтарів.

На Апаратній нараді в Львівській облдержадміністрації 24.09.2019р. Василь Віконський особисто підтвердив, що віддав наказ розігнати активістів. То чи не повернемося ми з таким начальником у 2014 рік, коли спецпідрозділ «Беркут» також силою розігнав мітингувальників?

Також в ніч проти 30 січня 2020 року у м. Львові сталася надзвичайна подія. Приблизно опівночі було підпалено автомобіль кореспондентки «Радіо Свобода» Галини Терещук. Вчинення таких дій цілком може бути зумовлено професійною діяльністю потерпілої. Загальновідомо, що однією з найважливіших складових, які засвідчують авторитет тієї чи іншої країни, є інформаційний потенціал, стан свободи слова та розвитку засобів масової інформації. Якщо у нашій державі стаються такі події, а поліція не в змозі захистити професійного журналіста, то невже ми можемо називатися демократичною державою?

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що голова громадської організації Олена Живко особисто зіткнулася з кримінальним переслідуванням її та її родини через активну громадянську позицію, зокрема, стосовно начальника ГУ НП у Львівській області.

Взимку цього року до її офісу прийшов співробітник поліції для допиту. З ним вона випила каву. Після того як правоохоронець пішов, у Живко трапився анафілактичний шок – важка алергічна реакція. При тому, що вона ніколи не мала алергії на їжу чи інші речовини.  Таку подію Олена Живко напряму пов’язує з громадською діяльністю. Адже, після протестів проти мера, на неї почали тиснути правоохоронці.

Більше того,  нещодавно її брата затримали за сфальсифікованою справою, коли той відвозив важкохворого батька до Києва на термінову операцію на серці. Олена Живко не знає де зараз перебуває її брат і чому його затримали.

Кожного разу, коли  ГО «Об’єднання добровольців»  робили пікети, акції, наприклад, проти мера, члени родини Живко отримували повістки. Одного разу прийшли з обшуком і сказали: «якщо ваша не вгомониться, ми прийдемо ще раз». Потім, за дивним збігом обставин, коли проводилися інші пікети, її родина отримувала якісь повістки і виклик до різних слідчих.

І найважливіше: коли Олена Живко прийшла на прийом до начальника поліції Віконського, він відкрито заявив, якщо потрібно буде, то вони посадять навіть її маму!

У вересні минулого року Львівська обласна рада вже засудила дії начальника Нацполіції у Львівській області Василя Віконського під час подій у Соснівці із блокуванням вагонів із російським вугіллям та пропонувала відсторонити його від посади на час розслідування.

 

ТОМУ, НА ПІДСТАВІ ВИЩЕНАВЕДЕНОГО, ПРОСИМО ВАС ВЗЯТИ СПРАВУ НА ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ, ПРОВЕСТИ СЛУЖБОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЩОДО ФАКТІВ ВИКЛАДЕНИХ У ЗВЕРНЕННІ, ВІДСТОРОНИТИ НА МОМЕНТ РОЗСЛІДУВАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГУ НП у ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВАСИЛЯ ВІКОНСЬКОГО.

 

Відповідь прошу надати на електрону адресу: info@1tv.world.

 

З повагою,

 

Керівник Всесвітнього Руху Патріотів в Україні                     Ірена фон Бург

 

Administration IrenavonBurg ,

Facebook :      Patriots of Ukraine Worldwide Movement

 

 

 

About dobrovoltsi