Home / Без категорії / Заява «Об’єднання добровольців»: мер Львова Андрій Садовий хоче залишити у Львові прах агента НКВС Миколи Кузнєцова

Заява «Об’єднання добровольців»: мер Львова Андрій Садовий хоче залишити у Львові прах агента НКВС Миколи Кузнєцова

Кожного року на Пагорбі Слави, що у Львові, проросійська наволоч влаштовує шабаш на таке ностальгійне для себе свято, як День перемоги.

Радянські недобитки, які вбивали і катували українців, із георгіївськими стрічками на грудях та квітами у руках йдуть туди, аби вшанувати пам’ять своїх героїв.

Своїх героїв, а не наших. Бо нашими героями не можуть бути російські розвідники чи агенти НКВС.

Нашими  героями не може бути «офіцерйо»  радянської армії, яке в складі більшовицької орди прокотилося землями Галичини, залишивши по собі море крові та гори трупів у тюрмах.

Ми, українські добровольці, дуже знаємо, як проходять ці шабаші, бо в останні роки змушені виходити на Пагорб Слави, аби не допустити провокацій та такої потрібної Росії картинки у ЗМІ.

Серед таких «героїв» там досі знаходиться могила агента НКВС Миколи Кузнєцова, якому адепти «руського міра» вклоняються, приносячи квіти.

Тому не один раз ми та інші патріоти України порушували питання, щоб його прах передали до Росії, де йому давно місце.

Тепер з подивом дізналися, що племінниця Кузнєцова готова самотужки забрати рештки свого родича і перепоховати в Єкатеринбурзі. Але… як не дивно, на заваді цьому став міський голова Львова Андрій Садовий, який заявив, що місто не готове віддати прах диверсанта.

Бійці та активісти «Об’єднання добровольців» роблять звернення до міського голови:  якщо ви, Андрію Івановичу, так любите російських ідолів, що не готові з ними розставатися, то збирайте свої пожитки і разом з прахом самі їдьте за межі України.

Свою проросійську позицію ви не раз підкреслювали дружбою з російськими олігархами.

Натомість жодного разу не висловили слів підтримки українським бійцям.

Жодного разу не побували на фронті і не організували відправку туди гуманітарної допомоги.

Тому мабуть прийшов час покинути наше місто.

І Кузнєцов вам в допомогу!

About dobrovoltsi