Don't Miss
Home / Без категорії / Великі амбіції та «маленькі» секрети Ростислава Макуха або чому на злодію шапка горить.

Великі амбіції та «маленькі» секрети Ростислава Макуха або чому на злодію шапка горить.

З ЛАВИ ПІДСУДНИХ – В НАЧАЛЬНИКИ НАЦПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Великі амбіції та «маленькі» секрети Ростислава Макуха або чому на злодію шапка горить.

2015 рік – в Україні стартує масштабна реформа МВС.У вересні оголосили, що міліцію трансформують в Національну поліцію, ГУБОЗ, транспортну і ветеринарну міліцію виключать зі структур МВС, а замість співробітників ППС за порядком на вулицях стежитимуть патрульні поліцейські. У грудні процес трансформації пострадянської міліції в поліцію був запущений, його очолила екс-міністр поліції Грузії Ека Згуладзе. І все б може було якось по-іншому. Може, навіть, і добре, аби грузинська реформаторка й надалі продовжувала свою справу. Але в травні 2016 року кабінет Міністрів України відправляє її у відставку, а Арсен Аваков набуває статус «в активному пошуку» нового очільника поліції. Виконуючим обов’язки більш як на рік став Вадим Троян, який до того часу був заступником командира полку “Азов”. У 2014 році брав участь в АТО, зокрема, у звільненні багатьох українських міст, серед яких Маріуполь і Мар’їнка. Але коли в січні 2017 року оголосили конкурс на посаду голови Нацполіції, Троян відмовився від участі. Чи не бачив себе надалі в групі Авакова і компанії, чи дійсно вважав, що йому бракує  правового досвіду. Але в той час зазначив наступне:  “Кваліфікаційні вимоги, стаж роботи у галузі права: комісія уважно порахувала мій стаж роботи в галузі права і запитала у мене довідку про сферу діяльності в одній з приватних компаній. Я не буду брати таку довідку.»

Та чи переймалися так само своїм правовим досвідом та різними довідками інші конкурсанти на посаду головного полісмена? На участь в конкурсі на посаду голови Нацполіції України в 2017 році подали заявки аж 64 кандидатури. Серед них – четверо з Львівщини, в тому числі і волонтер та активіст Ростислав Макух.

Як бачимо з даних, які подав Ростислав Макух до комісії МВС, він  гендиректор ТзОВ «Альянс Сервіс Україна», а також  директор та юрисконсульт підприємства, яке надає юридичні послуги ТОВ “Фокс Дистриб`ютор”, але юридичного стажу, як зазначено – немає.

Якось так вийшло. Добре, що хоч є  вища юридична освіта. Але як виявилося і диплом ще зовсім свіженький.

Отримав пан Ростислав вищу освіту в Львівському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» за спеціальністю «Правознавство» зі ступенем «Спеціаліст» у 2015 році. Ось так, майже в 40 років Ростислав Макух стає юристом-спеціалістом. Але як кажуть, вчитися ніколи не пізно.

Освіта, юридичний досвід – це все квіточки. Почали ширитись чутки, а може, не чутки… що в Ярослава Макуха кримінальне минуле.

Чоловік офіційно доводить, що це все наклепи, навіть, довідку спеціальну взяв, і оприлюднив її в Інтернеті.

Таку довідку всього за 350 гривень можна отримати онлайн, з доставкою додому чи навіть пересилкою за кордон. В інтернеті реклами таких послуг – багацько! Але є один нюанс, вона підтверджує несудимість лише останні 10 років. Пам’ятаєте, навіть, Янукович мав такий «документ» про відсутність судимості. Але це таке. Даремно ми його тут згадали, ще де гикати почне.

Повернемося до Ростислава Макуха. Як нам вдалося з’ясувати 19 грудня 1998 року Франківський районний суд м. Львова виніс йому вирок, за яким визнав винним за ст.. 215 ч. 2 КК України та обрав «покарання 2 роки позбавлення волі у колонії-поселенні з позбавлення права керувати транспортними засобами 2 роки». Керуючи автомобілем «Вольво» Ростислав порушив правила дорожнього руху та здійснив наїзд на  людину, завдавши їй тяжких тілесних ушкоджень.

 

 

Та своє покарання Ростислав Макух не відбув у повній мірі. Сталось «диво», якого чекають всі злочинці – 24 липня 1998 року вступив в дію Закон України «Про амністію». Львівський обласний суд ухвалив «від основного і додаткового покарання звільнити».

Здавалося б, з ким не буває? ДТП – справа не прогнозована. Та ще й від покарання пощастило «відмазатися». Але через 10 років Ростислав Макух – знову підсудний. І знову винуватець дорожньо-транспортної пригоди. Цього разу постраждав пасажир квадроциклу, яким на великій швидкості керував Макух.  Водій порушив ПДР, транспортний засіб не вписався в поворот і перевернувся. Внаслідок цього в потерпілого пасажира майже відірвало руку.

Справа тягнулася 2 роки, Ростислав Макух в судовому засіданні свою винну у вчинені злочину визнав повністю. Але 18 жовтня 2010-го Жовківським районним судом у Львівській області (саме в цьому р-ні сталося ДТП) справу за ст.. 286ч.1 КК України було закрито в зв’язку з примиренням підсудного з потерпілим. Міроюпокарання залишили підписку про невиїзд.

Кажуть, один раз – це випадок, а два – вже системність. Скоріш за все, вже маючи досвід кримінально-дорожніх пригод та прочитавши ще раз «Правила дорожнього руху» Ростислав Макух старається чим поближче триматися до поліції, а особливо – патрульної.

Як громадський активіст ініціює тренування патрульної поліції, щоб вчились зупиняти автомобіль з застосуванням зброї. Він надає свій автомобіль та навіть, зброю, щоб поліцейські два-три рази на тиждень стріляли по колесах, відточуючи свої навики! Як видумаєте, який наслідок такої співпраці? А ми вам скажемо – дружба навіки!

Після такого Ростислав Макух стає, ніби, позаштатним поліцейським: затримує злочинців, дістає докази, дає свідчення, разом з патрульними наводить лад у Львові.

Наприклад, 14.10.2017 приблизно о 3:30 (підходящий час для випадкового свідка), патрульна поліція спільно з активістом затримали автомобіль BMW X1, який належить директору департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліні Лі. В чиновниці вилучили водійські права за водіння в нетверезому стані. Цікаво, що інформація про вилучення водійських прав, як і про затримання Поліни Лі нетверезою за кермом, вперше з’явилась на Facebook-сторінці «Альянс медіа Україна», директором якої є Ростислав Макух. На цій же сторінці було вперше опубліковано висновок медекспертизи. Це що, він її переслідує? Питання риторичне.

Ще одна новина з ЗМІ – 13.07.2017 «У центрі Львова перехожий затримав вандалів, які осквернили меморіал синагогам». Перехожим, звичайно виявився Ростислав Макух, який викликав патрульний наряд, а з часом додав на своїй сторінці в Facebook, що одним із правопорушників був Іван Сердюк, керівник підприємства ТзОВ “Дорожні технології”, яке ремонтує і будує дороги у Львові коштом міського бюджету.

А ось цієї осені: «На Львівщині в наслідок ДТП постраждала вагітна жінка, яка їхала на мотоциклі». І хто видумаєте випадково проїжджав повз? «Першу допомогу надавали люди, які стали свідками ДТП. В цей час на цьому відрізку дороги був Ростислав Макух і Лілія Латишева, вони маючи навики у наданні медичної допомоги намагалися врятувати жінку”. – Зазначено на сторінці ВАРТА-1.

Таких прикладів, насправді дуже багато. І тут варто задуматися патрульній поліції, чому одна і та ж людина, яка сама була винна в аваріях, так часто стає свідком ДТП? Чому вся стрічка в ФБ переповнена роликами з відео-реєстратора? Можливо і дійсно, Ростислав Макух спішить на допомогу, а може, просто хоче триматися ближче до поліції? А може, навіть, не просто ближче, а й керувати нею?

Після відставки Сергія Князєва, такі думки були! Ростислав Макух: «Може знову податися на голову Нацполіції».

Але, напевно не цього разу! Головне, що Довідка про несудимість є, може ще пригодиться?!

 

 

КОПІЇ УСІХ ДОКУМЕНТІВ!

 

 

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator