Don't Miss
Home / Команда

Команда

Олена Живко

тел. 0631899777

https://www.facebook.com/elenalviv

Керівник ВГО «Об’єднання добровольців», волонтер. В минулому випускниця юридичного факультету, практикуючий юрист.

Її життя докорінно змінилося у 2014 році. Саме тоді до Олени Живко почали звертатися бійці, яким необхідна була правова підтримка. Тоді ж вона почала організовувати збір гуманітарної допомоги, яку разом з побратимами неодноразово доставляла на лінію зіткнення. З часом влилася в добровольчий рух. Створила та стала керівником організації «Об’єднання добровольців».

Олена Живко — автор та ініціатор багатьох рішень про визнання бійців-добровольців у обласних радах України.  Разом з побратимами тривалий час бореться за те, аби влада прийняла законопроект №7190. За ним усіх добровольців нарешті мають визнати на державному рівні.

Дмитро Гайдуцький

тел. 0975236563

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006725717316

Керівник Тернопільського обласного осередку «Об’єднання добровольців». Не один рік зі зброєю в руках допомагає захищати східні кордони України від кремлівських загарбників. Саме тому побратими справедливо називають його одним з ветеранів нової українсько-російської війни.

До того часу був активним учасником Революції гідності та керівником ГО «Автомайдан Тернопіль». Зарекомендував себе як волонтер, коли разом з побратимами збирав та доставляв на схід країни таку необхідну допомогу.

Об’їздив усю лінію фронту і жартує, що Донецьку та Луганську області знає краще, ніж свою рідну Тернопільську. Коли ж постала необхідність, то Дмитро сам взяв до рук зброю, ставши командиром Тернопільського підрозділу окремої тактичної групи «Волинь» Української Добровольчої Армії.

Олександр Димов

тел. 068 806 45 38

https://www.facebook.com/profile.php?id=100024914851422

Колишній боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти, керівник Миколаївського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Воїн, який пройшов найгарячіші точки військового конфлікту на сході країни, тепер допомагає хлопцям, які повернулися до мирного життя, а також організовує роботу в області по підтримці бійців на фронті.

«Хочемо об’єднати у Миколаєві усіх тих людей, які добре мотивовані і пішли першими захищати нашу державу. Для чого це робимо? Прагнемо, аби права добровольців нарешті хоч якось почали визнавати, оскільки бачимо, що на Західній Україні ця справа потрохи починає рухатися, а наша область продовжує пасти задніх. Це, наприклад, забезпечення соціальних пільг, видача земельних ділянок тощо».

Світлана Здор

тел. 0963550070

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007761035414

Координатор «Об’єднання добровольців» на Чернігівщині. Закінчила Херсонський національний технічний університет. За фахом — інженер-хімік.

Брала активну участь у Революції гідності. Згодом, коли розпочалася українсько-російська війна і почали формуватися перші добровольчі батальйони, разом з побратимами почала збирати та відправляти на фронт волонтерську допомогу. Неодноразово бувала на лінії розмежування, поставляючи хлопцям такі необхідні ліки, спорядження, продукти харчування. Так опинилася в «Об’єднанні добровольців» — організації, яка надає допомогу бійцям не лише в зоні бойових дій, але й мирному житті. Крім того, неодноразово брала участь та організовувала різноманітні соціальні проекти, що тематично пов’язані з війною на сході країни.

Роман Коваль

тел. 0975490200

https://www.facebook.com/Kowal.Roman

Керівник Рівненського обласного осередку «Об’єднання добровольців». За фахом лікар. Не один рік бере участь в українському націоналістичному русі. Активний учасник Революції гідності, де перебував як медик, надаючи пораненим першу медичну допомогу.

Під час Майдану також організував захоплення Рівненської ОДА – перше в Україні. Разом з Сашком Білим створив перші загони Самооборони. У березні 2014, після вбивства Музичка організував підрозділ «Правого сектора», який проходив військову підготовку на базах Переяслав-Хмельницького і Дніпрі. У квітні 2014р. брав участь у перших боях по звільненню Донецької області.

З червня по серпень 2014 року — командир Рівненського підрозділу «ПС». Брав участь у боях за Карлівку, Амросіївку. У 2016  сформував 18-й загін тероборони – далі ОТГ “Волинь»

Зарекомендував себе як волонтер. Неодноразово брав участь у поїздках на схід країни, постачаючи бійцям необхідне спорядження, медикаменти тощо.

Зараз курує обласну організацію «Об’єднання добровольців» і є членом її ради.

 

Роман Сокира

тел. 0986060821

https://www.facebook.com/roman.sokyra

Керівник Черкаського обласного осередку «Об’єднання добровольців». Він провів на українсько-російській війні близько трьох років. Встиг створити диверсійно-розвідувальну групу, займав посаду заступника командира 5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії. Повернувшись до цивільного життя колишній снайпер Роман Сокира очолив «Об’єднання добровольців» у Черкаській області. Боєць переконаний, що тут не менше роботи, ніж на фронті. Насамперед, це допомога воїнам-добровольцям, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

Андрій Тимофєєв

тел. 0 95 290 43 91

Легендарний артилерист, керівник Сумського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Повагу у хлопців, які перебувають «на передку» «Петрович» встиг завоювати давно, адже побував в найгарячіших точках конфлікту: Пісках, під Кураховим, при обороні Донецького аеропорту.

В тому, що бійці-добровольці отримали  нагороди «За оборону Донецького аеропорту» у великій мірі і його заслуга, адже саме Андрій Тимофіїв вносив хлопців у списки, писав нагороджувальні листи і воював з військовою бюрократичною машиною, щоб бійці отримали заслужені нагороди.

Нагороджений орденом  «За особисту мужність», медаллю «За бойові заслуги» і медаллю «За відвагу».