Home / Команда

Команда

Олена Живко

тел. 0631899777

https://www.facebook.com/elenalviv

Керівник ВГО «Об’єднання добровольців», волонтер. В минулому випускниця юридичного факультету, практикуючий юрист.

Її життя докорінно змінилося у 2014 році. Саме тоді до Олени Живко почали звертатися бійці, яким необхідна була правова підтримка. Тоді ж вона почала організовувати збір гуманітарної допомоги, яку разом з побратимами неодноразово доставляла на лінію зіткнення. З часом влилася в добровольчий рух. Створила та стала керівником організації «Об’єднання добровольців».

Олена Живко — автор та ініціатор багатьох рішень про визнання бійців-добровольців у обласних радах України.  Разом з побратимами тривалий час бореться за те, аби влада прийняла законопроект №7190. За ним усіх добровольців нарешті мають визнати на державному рівні.

 

Юрій Кашпуровський

Тел. 0678312261

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007853858146

Керівник Київського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Брав активну участь у подіях на Майдані. Одразу після Іловайської трагедії, коли кремлівські найманці віроломно знищили українських бійців, записався добровольцем до «Правого сектору».

У складі 5-го окремого батальйону Української добровольчої армії  воював на фронті до серпня 2019 року. За цей час встиг побувати з побратимами у найгарячіших точках  військового конфлікту: Пісках, Авдіївці, Мар’їнці, Широкине.

На посаді керівника  Київського обласного осередку «Об’єднання добровольців» робитиме все для того, щоб об’єднати добровольців, які повернулися з фронту. Займатиметься їхньою реабілітацією, соціальною опікою, працевлаштуванням. Щоб кожен боєць, який пройшов пекло російсько-української війни, зміг гідно знайти себе у цивільному житті.

Крім того, Юрій Кашпуровський акцентує на тому, що метою організації буде наведення порядку у суспільстві та співпраця з силовими відомствами: СБУ, Нацполіцією та іншими спецслужбами.

 

Роман Стойко

https://www.facebook.com/stoyka.roman

Керівник Закарпатського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

На фронт відправився добровольцем у 2014-му , як тільки російські війська почали окупацію сходу України.

Був бійцем «Правого сектору», а також командиром спецпідрозділу «Сонечко».

Встиг побувати на найбільш небезпечних ділянках військового конфлікту.

Першочерговим завданням на посаді голови обласного осередку бачить розвиток структури «Об’єднання добровольців», підтримання безпеки в області, а також допомогу хлопцям, які продовжують боронити нашу незалежність на східних рубежах держави.

 

Олег Клічевський

тел. 073 340 73 31

Керівник Одеського обласного осередку «Об’єднання добровольців»

Взяв до рук зброю та пішов на фронт одразу ж, як розпочався російський наступ — у 2014 році. Своє рішення пояснив просто — добре знає, що таке «русский мир»; у 1917 році майже всю його родину розстріляли більшовики, згодом вже під маховик Сталінського терору рідні потрапили у 1937 році.

У новітній російсько-українській війні Олег Клічевський разом з побратимами воював у роті «Аратта», де побував в найгарячіших точках конфлікту поблизу  сіл Гранітне та Широкине.

Згодом опинився в батальйоні «ОУН», який дислокувався в Пісках.

Пізніше боровся з російськими найманцями у складі Першої штурмової роти ДУК ПС під проводом «Да Вінчі».

На посаді голови Одеського обласного осередку «Об’єднання добровольців» своє завдання насамперед бачить у розбудові місцевої структури організації, допомоги бійцям, які повертаються з фронту та недопущення в регіоні реваншу проросійських сил.

 

 

Юрій Дмитренко

Тел. 068 055 59 22

Керівник Львівського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Активну громадську позицію проявив під час так званої «ночі гніву» у Львові. Тоді у лютому 2014-го протестуючі захопили усі владні будівлі, горіли казарми та автомобілі. Правоохоронці, які були уособленням режиму Віктора Януковича, з’являтися на вулицях просто боялися, тож місто фактично було паралізоване. Відповідальність за безпеку Львова на себе взяли звичайні мешканці. Зокрема, разом із побратимами у складі «Львівського легіону» патрулювати міські квартали вийшов і Юрій Дмитренко.

Коли ворог розпочав неприховану агресію проти України одразу ж вирушив добровольцем до ЗСУ.

У зоні військового конфлікту перебував, допоки не був демобілізований через поранення.

Після одужання Юрій Дмитренко знову вирушив на схід вже у складі одного із добровольчих батальйонів.

Встиг побувати з побратимами в найбільш небезпечних районах українсько-російської війни. Паралельно брав активну участь як активіст в діяльності організації «Об’єднання добровольців», де працює і понині.

 

Микола Нестеренко

тел. 097 709 39 09

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017512849500

Керівник Черкаського обласного осередку «Об’єднання добровольців». Брав активну участь у подіях на Майдані, де з побратимами стояв до тих пір, допоки Віктор Янукович і його поплічники панічно не покинули країну.

Після повернення додому створював у Черкасах загони самооборони, які мали взяти на себе функцію контролю за дотриманням порядку у місті. Коли ж російські військові зайшли до Криму та почали окупацію сходу країни приймав участь в евакуації біженців. Паралельно готувався з друзями до бойових дій та виїзду на Донбас.

У травні 2014-го увійшов до новоствореного батальйону «Айдар». Брав участь у бойових діях до грудня 2016 року, коли змушений був покинути службу через отриману контузію.

Тепер курує обласний осередок «Об’єднання добровольців» у Черкасах. Своє завдання бачить у допомозі воїнам-добровольцям, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

 

Євген Бабіч

тел. 067 534 74 07

Євген Бабіч, керівник Тернопільського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Свій шлях бійця розпочав у січні 2015 року, коли разом з побратимами у складі 8-го окремого батальйону «Аратта» відправився на схід країни відбивати навалу кремлівських окупантів. Там брав участь у боях за селище Широкине – стратегічний пункт  українсько-російської війни, який знаходиться за двадцять кілометрів від Маріуполя та має важливе значення для оборони цього міста.

Пізніше перейшов у батальйон «ОУН» та воював поблизу селища Кримське.

З поверненням до мирного життя Євген Бабіч продовжує допомагати українському фронту та бійцям. Переконаний, що тут не менше роботи, ніж у зоні бойових дій. Перш за все чоловік планує активно розбудовувати обласний осередок «Об’єднання добровольців», а також допомагати  колишнім учасникам АТО, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

 

Дмитро Сергієнко

тел. 098 872 48 66

Дмитро Сергієнко, керівник обласного осередку «Об’єднання добровольців» у Кропивницькому

Дмитро Сергієнко — український боєць, який у 2015 році приєднався до «Правого сектору», де служив під командуванням друга «Кулібіна».

Разом з побратимами брав участь у боях за Донецький аеропорт, обороняв село Водяне.

У 2016 році Дмитро Сергієнко перейшов в Українську Добровольчу Армію, де входив до складу 8-го батальйону «Аратта». У ньому брав участь у боях за селище Широкине.

Пізніше вступив у лави батальйону «Волинь» та брав участь у бойових діях, що точилися в околицях міста Мар’їнка.

Першочерговим своїм завданням на посаді голови обласного осередку Дмитро Сергієнко бачить розвиток структури «Об’єднання добровольців», підтримання безпеки в області, а також допомогу хлопцям, які продовжують боронити нашу незалежність на східних рубежах держави.

 

Олексій Панченко

тел. 099 159 99 12

Олексій Панченко, керівник Миколаївського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Активну громадську позицію зайняв у 2015 році, коли приєднався до лав «Правого сектору» у Миколаєві. Брав участь в економічній блокаді Криму, на Чонгарі. Згодом поповнив ряди Української добровольчої армії. З 2016 року, в складі підрозділу «Волинь», знаходився в зоні бойових дій, а саме воював з побратимами поблизу села Широкине та в Мар’їнці.

У 2018 році став активістом ГО «Об’єднання Добровольців»!

 

Роман Коваль

тел. 0975490200

https://www.facebook.com/Kowal.Roman

Керівник Рівненського обласного осередку «Об’єднання добровольців». За фахом лікар. Не один рік бере участь в українському націоналістичному русі. Активний учасник Революції гідності, де перебував як медик, надаючи пораненим першу медичну допомогу.

Під час Майдану також організував захоплення Рівненської ОДА – перше в Україні. Разом з Сашком Білим створив перші загони Самооборони. У березні 2014, після вбивства Музичка організував підрозділ «Правого сектора», який проходив військову підготовку на базах Переяслав-Хмельницького і Дніпрі. У квітні 2014р. брав участь у перших боях по звільненню Донецької області.

З червня по серпень 2014 року — командир Рівненського підрозділу «ПС». Брав участь у боях за Карлівку, Амросіївку. У 2016  сформував 18-й загін тероборони – далі ОТГ “Волинь»

Зарекомендував себе як волонтер. Неодноразово брав участь у поїздках на схід країни, постачаючи бійцям необхідне спорядження, медикаменти тощо.

Зараз курує обласну організацію «Об’єднання добровольців» і є членом її ради.

 

Віктор Іллюшко

тел. 0633148674

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001473051100

Керівник Чернігівського обласного осередку “Об’єднання добровольців”. У 2015 році був призваний до лав ЗСУ. Проходив службу в навчальному центрі “Десна”, де займав посаду інструктора. Приймав участь в бойових діях у складі добровольчого підрозділу. Приймає активну участь в патріотичних заходах. Байкер, учасник і співорганізатор мотопробігів: “ВШАНУЄМО ГЕРОЇВ УКРАЇНА” , “ПІД РІДНИМ ПРАПОРОМ ДЕРЖАВИ”. Активно займається громадською діяльністю.

 

Андрій Тимофєєв

тел. 0 95 290 43 91

Легендарний артилерист, керівник Сумського обласного осередку «Об’єднання добровольців».

Повагу у хлопців, які перебувають «на передку» «Петрович» встиг завоювати давно, адже побував в найгарячіших точках конфлікту: Пісках, під Кураховим, при обороні Донецького аеропорту.

В тому, що бійці-добровольці отримали  нагороди «За оборону Донецького аеропорту» у великій мірі і його заслуга, адже саме Андрій Тимофіїв вносив хлопців у списки, писав нагороджувальні листи і воював з військовою бюрократичною машиною, щоб бійці отримали заслужені нагороди.

Нагороджений орденом  «За особисту мужність», медаллю «За бойові заслуги» і медаллю «За відвагу».

 

Артур Трепелець

тел. 068 961 95 32

https://www.facebook.com/profile.php?id=100027417663444

 

Керівник Харківського обласного осередку «Об’єднання добровольців». Пішов добровольцем на фронт у 2014 році, коли російські війська вторглися на територію України. Встиг повоювати у батальйоні «Харків-1» та «Слобожанщина». Згодом перейшов на контракт і став бійцем ЗСУ.

За час перебування у зоні бойових дій отримав два важкі поранення. Зараз, очолюючи обласний осередок  «Об’єднання добровольців», допомагає бійцям не лише на фронті, але й у мирному житті.

 

Олександо Ковальчук

 

тел. (067)7738840

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009703534660

Керівник Хмельницького обласного осередку «Об’єднання добровольців». Свою активну громадську діяльність розпочав на Майдані. Там знаходився з побратимами допоки силовики не почали розстрілювати людей. Тоді ж зрозумів, що шансів на мирне врегулювання конфлікту більше немає.

Пішов на війну добровольцем в травні 2014 у складі добровольчого батальйону ДУК. Брав участь у боях за звільнення Карлівки, селища Піскі, у складі УДА брав участь у боях за Широкіно ,Марьянка.

 

Возний Олександр 

Керівник Херсонського обласного осередку «Об’єднання добровольців». .2001-2002 строкова служба РВСН місто Первомайськ. 2002 переведений до 573 ОМСр 24 Арсеналу , Житомирської області ПГТ Вакуленчук . 2005-2006 перший контракт в/ч А-1361 командир відділення, місто Харків, 2011 центр підготовки моряків (кухар-судовий) 2011-2014 судно “Гріф” 2014 добровольцем на контракт 5 років до частини А-2365 посада, заступник командира взводу Роти охорони. 2016 переведений за власним бажанням до в/ч А-3283 17 ОТБр на посаду головний сержант взводу начальника ППО Бригади. 2017 в/ч А-3283 командир взводу Начальника ППО бригади, військове звання старший сержант. 2019 звільнений з лав ЗСУ за сімейними обставинами. АТО-ООС; Станиця-луганська Переделське, Геевка, Новозванівка, Попасна, Воздвиженка.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007752409376