Don't Miss
Home / Новини / «Зала, яка так багато говорить про підтримку героїв, насправді нічого не зробила для для них!» — нардеп Юрій Левченко

«Зала, яка так багато говорить про підтримку героїв, насправді нічого не зробила для для них!» — нардеп Юрій Левченко

Співавтор законопроекту про визнання добровольців на державному рівні розкритикував нардепів за саботаж ініціативи

На сьогоднішньому засіданні Верховної ради співавтор законопроекту про визнання добровольців на державному рівні Юрій Левченко жорстко розкритикував нардепів та керівників держави за свідоме блокування ініціативи. За його словами ще 10 жовтня документ пройшов реєстрацію у Верховній Раді, але з тих пір нічого не змінилося. Можновладці піаряться перед телекамерами, буцімто підтримуючи бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів, але насправді нічого для них не роблять:

«З цієї трибуни впродовж останніх тижнів, а також на багатьох телеканалах представники правлячої олігархічної клептократії виголошують багато високопарних фраз про, нібито, їхнє бажання боротися з російською агресією, про нібито, їхню підтримку наших героїв-військових. І навіть сьогодні були такі виступи. Це їхні балачки пусті, тому що насправді, коли вони голосують — вони голосують за подовження торгівлі з окупантом, вони голосують за те, щоби заборонити нашим військовим використовувати зброю «без крайньої необхідності» — це цитата. Вони багато балакають! І, знаєте, дуже показовим тут моментом є щодо захисту наших героїв, ставлення більшості олігархічної до добровольців. Справа в тому, що бійці добровольчих батальйонів, які не продовжили пізніше воювати у збройних силах України, а які   залишилися бійцями добровольчих батальйонів, а це тисячі людей, це люди, які, до речі, пішли першими на війну — як тут дехто казав — з Майдану. Так от, вони до сих пір не мають можливості отримати належне від держави. Отримати статус учасника бойових дій. І тут питання не стільки для них в соціальних пільгах, хоча це теж дуже важливо, особливо коли люди поранені, особливо коли люди в складному матеріальному становищі.  Це питання визнання державою цього статусу. Це питання поваги державою Україна до тих, хто її захищає.

Так от — зібралося багато волонтерів, добровольців і ми спільно напрацювали законопроект і зареєстрували: «Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний правовий статус» під номером 7190.  Зареєстрували цей проект 10 жовтня 2017 року і що ви думаєте, шановний український народе, можливо оця зала, яка так багато розказує про те, як вона підтримує героїв, можливо вони розглянули цей законопроект? Можливо, комітет рішення якесь прийняв по ньому? Ні! Комітет соціальної політики, під головуванням пана Третякова, саботує розгляд цього законопроекту. Відмовляється виставляти його на розгляд. Причому, сказано, що нібито через те, що їм не подобаються автори».

 

About dobrovoltsi