Don't Miss
Home / Новини / За честь і відвагу! Бійців, які воювали у зоні бойових дій, а також волонтерів нагородили військовими відзнаками

За честь і відвагу! Бійців, які воювали у зоні бойових дій, а також волонтерів нагородили військовими відзнаками

Вони воювали у найгарячіших точках військового конфлікту на сході країни, допомагали пораненим чи забезпечували військовослужбовців найнеобхіднішими речами: ліками, продуктами харчування, елементами захисту. Виконували різну роботу, але мали одну спільну ціль — зберегти Україну і відбити наступ загарбника. До Дня Збройних Сил України сьогодні кілька десятків бійців ЗСУ, добровольці, військові медики та волонтери отримали почесні відзнаки від спілки ветеранів АТО та інших громадських організацій. Вручення відбулося у Військово-медичному центрі, адже багато бійців, які представлені до нагород, отримали важкі поранення і перебувають там на лікуванні.

«Я з іронією кажу, що крім цих нагород хлопці ще мають «відзнаки», які залишили на згадку Кремлівські найманці. Це шматки заліза, якими пошматовані їхні тіла. Але війна рано чи пізно закінчується. Ми знаємо, що переможемо у тій війні. Хочемо вам побажати миру, який настане лише після нашої перемоги. Від імені «Спілки учасників бойових дій. Асоціації Комбатантів» хочу подякувати медикам, хочу подякувати волонтерам, хочу подякувати своїм побратимам за те, що не здалися і готові і далі робити те, що кожен з нас має робити — здобувати нашу незалежність», — зазначив на врученні  колишній боєць Тимур Баротов.

Також нагороди бійцям та волонтерам вручили і від імені Всеукраїнського об’єднання учасників АТО. Його представник Микола Маланич сам встиг повоювати на сході країни. Каже, що сам пройшов через пекло війни і добре знає, що пережили хлопці: «Сьогодні ми вручили одразу кілька нагород. Здебільшого, це за волонтерство та службу державі. Понад 50 медалей вручено за поранення. Це хлопці, які після важких ран піднялися з ліжка і зуміли знайти в собі сили піти знову на війну. Це не може не викликати захоплення. Ми все це бачимо, пам’ятаємо, оцінюємо. Також, не маємо права забути про тих, хто загинув, і тих, хто живе».

Серед військовослужбовців, які представлені до нагород, і кілька бійців з «Об’єднання добровольців». Також за кількарічну допомогу армії та волонтерство одразу кілька відзнак отримала керівник цієї організації Олена Живко.

«Дуже приємно було отримати нагороди з рук двох воїнів, оскільки знаю їх особисто – це Володимир Шамрай і Микола Маланич. Це дуже відважні воїни. Хоча сьогодні про їхню участь у важких боях нічого не нагадує — вони ходять в костюмах і цивільному одязі. Але я, як ніхто інший, знаю, яке вони пекло пройшли і пишаюся, дуже пишаюся з того приводу, що ці нагороди отримала з їхніх рук. Для мене це дуже важливо! Приємно коли десантники, надзвичайно відважні хлопці оцінюють жінку, як відважну… Для мене це найвища нагорода!»

Від імені «Об’єднання добровольців» ми вітаємо усіх, хто сьогодні отримав почесні нагороди. Пишаємося вами! Перемога обов’язково буде за нами!

 

About dobrovoltsi