Home / Новини / З річницею Революції Гідності!

З річницею Революції Гідності!

Шановні українці, «Об’єднання добровольців» щиро вітає вас з річницею Революції Гідності!

Чотири роки тому ми вийшли на вулиці та площі міст і показали усьому світові, що в серці Європи живе велика нація. Ми зуміли згуртуватися і викинути з країни кривавого бандита Януковича і його оточення, що роками тягнули нас у багно «русского мира».

Ми відстояли свій вибір незважаючи на жорстокі розстріли, переслідування і катування. Зрозуміли, що після такої кількості жертв бути байдужими просто не маємо права. Хтось з нас став волонтером, хтось взяв до рук зброю і пішов на фронт добровольцем, інший виборює право на краще життя, борючись з хапугами і корупціонерами.

Та війна за нашу з вами Україну триває і понині. І це не лише боротьба проти зовнішнього загарбника, але і внутрішнього. Адже у той час, як молоді хлопці гинуть в окопах, до влади знову прийшли люди, які дуже швидко перебрали методи старої системи.

Ця влада ще гірша, бо вона прийшла на крові, підло прикрившись патріотичними гаслами.

Та ми віримо, що наша боротьба не є даремною і Революція Гідності закінчиться лише тоді, коли державу очолить справжня національна еліта, яка буде вихована і делегована самим народом!

ГО «Об’єднання добровольців».

About dobrovoltsi