Don't Miss
Home / Новини / З Днем добровольця!

З Днем добровольця!

88316_w_700Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» Львівщини вітає бійців добробатів з Днем добровольця! Саме завдяки вашій мужності, патріотизму та самопожертві, Україні вдалося зберегти свою незалежність. Коли три роки тому ворожий чобіт ступив на нашу землю, а наші збройні сили були небоєздатними, саме бійці добровольчих батальйонів змогли згуртуватися та дати першу відсіч окупанту. Підлий ворог планував безперешкодно та за лічені дні захопити весь Схід та Південь України. Однак, кремлівський карлик не розраховував на такий спротив беззбройних та спантеличених українців. Неорганізовані та невишколені, керовані лише голим патріотизмом та незламним духом, бійці добровольчих формувань змогли не лише спинити російських військових та найманців від подальшого вторгнення, але й посіяти страх та паніку в їх редутах. Чого лише варті славнозвісні «кіборги» Донецького аеропорту, про яких навіть ворог складає легенди.
Та, нажаль, за героїзм та самопожертву українська влада «гідно» віддячила своїм захисникам. Вже йде четвертий рік війни, а добровольці досі не визнані державою як учасники АТО. Щоправда, зусиллями активістів НР ДІЯ вдалося запустити процес легалізації добровольців на рівні обласних та місцевих рад в регіонах України. Ця робота триває і надалі.
Дорогі наші герої-добровольці, у ваше свято ми зичимо вам міцного здоров’я та Божої ласки. Нехай Всевишній оберігає вас від ворожих куль та дарує наснагу для священної боротьби за незалежність нашої держави. Бажаємо вам якнайшвидшої перемоги над ворогом та мирного неба над головою. З Днем добровольця!

About dobrovoltsi