Don't Miss
Home / Новини / «Я чітко розумію поставлені цілі і знаю, як втілити їх в життя…» Роман Сокира про своє призначення керівником Черкаського осередку «Об’єднання добровольців»

«Я чітко розумію поставлені цілі і знаю, як втілити їх в життя…» Роман Сокира про своє призначення керівником Черкаського осередку «Об’єднання добровольців»

Він провів на українсько-російській війні близько трьох років, встиг створити диверсійно-розвідувальну снайперську групу і займав посаду заступника командира 5-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії.

Повернувшись до цивільного життя колишній снайпер Роман Сокира очолив «Об’єднання добровольців» у Черкаській області. Боєць переконаний, що тут не менше роботи, ніж на фронті. Насамперед, це допомога воїнам-добровольцям, які повністю віддали себе захисту України, але в результаті для української влади виявилися забутими і не потрібними.

Про свої найближчі плани роботи в осередку Роман Сокира розповідає в бліц-інтерв’ю для нашого сайту:

«Свої основні завдання на цій посаді бачу в об’єднанні добровольців і вирішенні їхніх найнагальніших проблем: це забезпечення людей житлом, лобіювання пільг, юридичний захист. Чому саме це? Тому, що я сам провів на війні більше трьох років і як ніхто інший знаю з чим стикаються добровольці, які повертаються з фронту до мирного життя. Скажімо, хоч я і воював з російськими найманцями, але у мене досі немає статусу учасника бойових дій. Відповідно, як колишньому добровольцеві держава не дає мені права на отримання навіть найменших пільг чи соціальної підтримки. Звісно, що усі ми захищали свою країну не за це. Але часто стається так, що боєць повертається додому і застає плачевну картину. У нього немає грошей, адже він, на відміну від військовослужбовців ЗСУ не отримував зарплати. За час перебування на війні його дім прийшов в занепад, а сім’я заледве зводить кінці з кінцями, бо без чоловіка встигла залізти в борги. У той час люди готові заробити гроші, але біда в тім, що і тут їм ніхто не йде на зустріч, бо спеціальної програми з працевлаштування для колишніх бійців АТО в державі не має.

Також розумію, що Черкаській області потрібна тренувальна база і її створенням також потрібно зайнятися. Я розумію наскільки це важливо, бо свого часу організував диверсійно-розвідувальну снайперську групу, провів тренування для багатьох людей і зараз вони дуже ефективно працюють. Тому хочу і надалі передавати свій досвід охочим. Плюс це заохочуватиме для подальшого розвитку ветеранів АТО. Щоб вони мали де провести з користю дозвілля, зайнятися спортом і улюбленою справою, а не шукали розради в п’янках чи наркотиках.

Планую тісно співпрацювати з СБУ, військкоматами і армією. Спрямовувати діяльність організації на придушення різноманітних сепаратистських рухів і виявленні російських агентів.

У планах обласний осередок «Об’єднання добровольців» також проводитиме вишкіл для людей, які хочуть відправитися на фронт. Ми будемо робити усе можливе, щоб добровольці йшли туди якомога більш підготовленими. Щоб вони складали конкуренцію і навіть стояли на голову вище за терористів і кадрових російських військових.

Повірте, що у нас багато планів. Як людина, що була задіяна на багатьох керівних посадах, переконаний, що все у нас вийде».

Усіх охочих підтримати добровольчий рух в області Роман Сокира запрошує приєднуватися до місцевого осередку «Об’єднання добровольців». Зробити це можна за телефоном: 098 606 08 21 (Роман Сокира)  

 

 

About dobrovoltsi