Home / Новини / Від конфронтації до конструктивного діалогу. «Правий сектор» налагоджує співпрацю із правоохоронцями Львівщини

Від конфронтації до конструктивного діалогу. «Правий сектор» налагоджує співпрацю із правоохоронцями Львівщини

На сайт Сергатюк-ЗагаріяСьогодні відбулась перша зустріч активістів «Правого сектора» із керівним складом УМВС у Львівській області. Сторони обмінялись баченнями реформування правоохоронної системи та домовились надалі співпрацювати синхронно.
Зі своє сторони зав супник керівник «Правого сектора» Львівщини Віталій Сергатюк наголосив на необхідності негайно провести чистку в лавах правоохоронців і викорінити з них всіх ставлеників режиму Януковича. «Не виключено, що вони можуть зрадити у будь-який момент. Чому б, призначаючи керівників райвідділів не зібрати всіх мешканців району та не спитати у них, замість того, аби проводити опитування особового складу, який повністю залежить від керівника», – наголосив Віталій Сергатюк. Звертаючись до керівника міліції Львівщини, він наголосив – «Правий сектор» чекає від нової міліції серйозних реформ та готовий підтримати всі нові починання. «Проходить місяць за місцем і ми нічого не чуємо, не бачимо жодних реформ. Ми розуміємо, що два місяці – це мало. Однак оголосити як керівнику основні напрямки, які він бачить пріоритетними – це вже на часі. Дуже би хотілося зараз налагодити прямий діалог. Ми би хотіли бачити, що наше керівництво міліції тримає руку на пульсі і під контролем, що має якийсь план подальшої ефективної роботи», – зазначив Віталій Сергатюк. Він також наголосив – «Правий сектор» вважає, що силові структури мають керуватися за прямою вертикаллю і тут немає можливості втручання, в тому числі і громадської, у кадрові пттання. Однак кажри провинні бути перевірені і не скомпрометовані.
Своєю чергою, головний правоохоронець Львівщини Дмитро Загарія виступив за налагодженні діалогу з «Правим сектором» та запропонував організації брати участь у роботі громадської ради при УМВС Львівщини. « Заключаємо з вами сьогодні усну угоду, домовляємось щоп’ятниці збиратись і обговорювати всі проблеми-питання і тут же шукаємо шляхи вирішення. Ми мусимо одне з одним не тільки розмовляти, але й діяти», – зазначив Дмитро Загарія. Він також познайомив правосекторівців зі своїми заступниками та дав останнім вказівку оперативно реагувати на звернення активістів. «Інформація, реагування, результат – ось як ми повинні працювати», – наголосив Загарія.
Нагадаємо, нинішній круглий стіл між активістами ПС та правоохоронцями начальник УМВСУ у Львівській області запропонував як альтернативу черговому пікету правосекторівців обласного управління міліції.

About dobrovoltsi