Home / Новини / В Радехові встановлено «Стовп ганьби».

В Радехові встановлено «Стовп ганьби».

Сам задум встановлення такого стовпа нестиме як інформаційний, так і застережливий зміст для влади, корумпованих чиновників, злочинних антиукраїнських політичних партій, тощо. Зазначимо, що відповідальність за розміщення інформації на «СТОВПІ ГАНЬБИ» несе ГО «Правий Сектор» -Захід.
Наприкінці жовтня в Радехові, в місцевому скверику активісти ГО «Правий Сектор» Рахехівщини встановили «СТОВП ГАНЬБИ». Що важливо – дозвіл на його встановлення надано Радехівською міською радою, відтак все відбулося згідно процедури.
Проте місцевій владі така ініціатива прийшлась не до душі – в Радехові здійнявся справжній ажіотаж. Головою Радехівської РДА пані Шостак було піднято на ноги всі силові структури району та мав місце тиск на керівника ГО « Правий Сектор» Радехівщини Віктора Прокулевича з боку правоохоронних органів, які вимагали терміново прибрати інформацію.
«Правий сектор» діє чітко в рамках чинного законодавства, оскільки інформація на «СТОВПІ ГАНЬБИ» стосувалась виборчого процесу, її було тимчасово знято о 00 годин 24 жовтня 2015р. , та знову оновлено 28.10.15р. Наголошуємо – інформація буде і надалі оновлюватись, допоки в місті будуть хабарники, корупціонери, злодії та антиукраїнські сили.
За оперативною інформацією «Правого Сектора» силовим структурам дана вказівка щодо «розробки» керівника ГО «Правий Сектор» Радехівського р-ну Прокулевича В.Б. з метою дискредитації.
«Правий сектор» застерігає чинну владу від таких дій, оскільки вона таким чином лише підтверджує правильність та доцільність наших ініціатив, які до речі, підтримала громада Радехова.

About Taras Kuzyak