Home / Новини / В подарунок братам по зброї. Сьогодні ГО «Правий сектор-Захід» передав спеціалізовані медичні ліжка Військовому медичному клінічному центру Західного регіону (ВМКЦ ЗР)

В подарунок братам по зброї. Сьогодні ГО «Правий сектор-Захід» передав спеціалізовані медичні ліжка Військовому медичному клінічному центру Західного регіону (ВМКЦ ЗР)

«Це ліжка, які ми отримали від української громади з Берліну та Франкфурту-на-Майні, за що їм щиро вдячні. Чотири механічних функціональних ліжка, ще одне – електричне, де з допомогою пульта регулюється підняття спинки, підняття ніг. Ліжка німецькі, хоч і вживані, проте в дуже хорошому стані, хорошої якості. Ми отримали їх безкоштовно і раді, що маємо змогу допомогти нашим братам по зброї – військовим, які лікуються у цьому клінічному центрі. Тут часто надавали висококваліфіковану медичну допомогу нашим бійцям-добровольцям», – зазначила керівник ГО «Правий сектор-Захід» Олена Живко.
Дані ліжка – в першу чергу, комфорт пацієнта, а це неабияк сприяє швидшому одужанню. Сьогодні військовий медичний клінічний центр з допомогою благодійників потроху міняє старі ліжка на нові, функціональні, тож потреба є неабияка. «На даний момент орієнтовно 30-40% ліжок уже замінені на функціональні. Потреба у них є і надалі і ми щиро вдячні «Правому сектору» за пропозицію допомогти», – зазначив заступник начальника ВМКЦ ЗР по роботі з особовим складом, полковник Іван Держило.
Загалом українська громада Берліну та Франкфурту-на-Майні подарувала правосекторівцям 30 функціональних ліжок. Якщо п’ять залишається у Львові, то решта – поїде в Дніпропетровськ. Там провідник «Правого сектора» Дмитро Ярош передасть їх лікарні ім. Мєчнікова.

About Taras Kuzyak