Don't Miss
Home / Новини / В останню путь. На Львівщині поховали двох бійців УДА що загинули під Авдіївкою

В останню путь. На Львівщині поховали двох бійців УДА що загинули під Авдіївкою

Нині на Львівщині проводжали в останню путь двох бійців Української добровольчої армії.  Володимира Іваника поховали у рідному Стебнику,  Андрія Луціва – в сусідньому Бориславі. Напередодні, коли загиблих привезли додому їх люди зустрічали з запаленими свічками та молитвою Спочатку у Львові, а потім у рідних містечках. Нині ж попрощатися з героями прийшли тисячі людей. Обидва хлопці від початку революційних подій у 2013-ому були на Майдані, опісля, добровольцями пішли на війну. Обоє загинули від пострілу ворожого танку на «нульовій» позиції поблизу Авдіївки. В обох овдовіли дружини та сиротами залишилися діти.

«Хлопці билися до останнього. До останнього світлої пам’яті мій побратим, Андрій Луців, якого зараз будемо хоронити, тримав в руках кулемет. Хоча виїхав танк, він стріляв по танку з кулемета. Хлопці були надзвичайно відважні, виховані у патріотичному дусі. Це були справжні патріоти нашої держави, бійці УДА, які добровольцями пішли на фронт. Їм не було потрібно ані грошей, ані нагород, ані пільг, яких ми на сьогодні не маємо, хоч воюємо з 2014 року», – каже командир групи УДА, в якій воювали загиблі, Руслан Щерба, позивний «Єгер».

«Воювали з самого початку. Коли прийшла команда, що треба допомогти побратимам, вони зібралися і поїхали на фронт в Авдіївку. Там і поклали своє життя. Володя був  будівельником, займався декоративною штукатуркою. Андрій – таксував, працював в охороні. Коли треба було їхати на Схід, брали відпуску за свій рахунок або відпрошувалися», – пригадує бойовий побратим та товариш обох хлопців Ігор,  позивний «Сарган»

Нагадаємо, 22 червня у бою під Авдіївкою двоє бійців УДА загинули, ще двоє були поранені і перебувають на лікуванні.

Побратими, світлий спогад про вас житиме вічно у наших серцях, а  ваша самопожертва та мужність стане прикладом для наступних поколінь українських патріотів. Вічна пам’ять!

 

 

About dobrovoltsi