Don't Miss
Home / Новини / Українці! Завершуємо 2017-ий рік непереможеними і нескореними! «Об’єднання добровольців» щиро вітає вас з прийдешніми святами!

Українці! Завершуємо 2017-ий рік непереможеними і нескореними! «Об’єднання добровольців» щиро вітає вас з прийдешніми святами!

Сьогодні, коли вступаємо у новий період, перш за все хочеться віддати шану загиблим героям, схилити голову перед добровольцями та українською армією, бійцями, які змушені проводити свята не у родинному колі, а холодних окопах, захищаючи наш спокій від кремлівського окупанта.

Окрема подяка нашим волонтерам, усім тим, хто і в Україні, і в інших країнах світу четвертий рік поспіль допомагав і допомагає нашому війську. Без них ефективність боротьби була б просто нереальною. Повірте, що ми все це бачимо і дуже цінуємо!

Також неймовірно раді, що фактично перед самим Новим роком багато наших полонених зуміли повернутися в Україну і після тривалої розлуки нарешті зможуть обійняти своїх рідних.

Та попри те, віримо, що 2018-й принесе нам більше позитивних новин. Що українці матимуть значно менше втрат не лише на фронті, а й у повсякденному житті. Що можновладці нарешті звернуть увагу на воїнів-добровольців і таки приймуть законопроект про їхнє визнання на державному рівні.

Вітаємо усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай в кожній домівці панує мир, добробут та любов. Нехай Господь Бог береже нас та наших дітей від усього злого.

Віримо, що так воно і буде!

Разом переможемо!

Слава Україні!

 

«Об’єднання добровольців»

About dobrovoltsi