Home / Новини / Українці у всьому світі вчетверте збираються на антипутінський протест (АНОНС)

Українці у всьому світі вчетверте збираються на антипутінський протест (АНОНС)

Stop Putin 3 anons

28 квітня українські патріоти і їх  друзі по всьому світу вчетверте збираються на протест проти кремлівської агресії в Україні “Stop Putin’s War in Ukraine 4.0 ”. Головна мета акції, зазначають організатори, залишається незмінною –  привернути увагу світової спільноти до російської окупації в Україні, показати важливість єдності і солідарності з Україною, а також – закликати увесь світ посилити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і миру в нашій державі. Залишаються незмінними й вимоги, що їх українські патріоти ставлять перед світовою дипломатією:

  1. Вивести усі іноземні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015р. і резолюції Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
  2. Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень, та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
  3. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на территоріях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії, а також громадян інших країн), які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями —

згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015р.

  1. Звільнити тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополю, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.

Ініціативу української діаспори закордоном, цього разу також підхоплять й українські міста. В Україні четверту акцію “Stop Putin’s War in Ukraine ” традиційно організовує Національний рух «Державницька ініціатива Яроша». 28 квітня о 17:00 активісти ДІЇ вийдуть на вулиці в десяти ключових українських містах: Києві, Одесі, Тернополі, Івано-Франківську, Херсоні, Дніпрі, Луцьку, Чернівцях та Кропивницькому та Львові. У місті Лева протестна акція пройде на пр. Свободи (біля пам’ятника Т.Шевченкові). Власне на Львівщині, окрім обласного центру  “Stop Putin’s War in Ukraine 4.0 ” також відбудеться ще й у містах Жовква та Городок.

Організатори закликають мешканців й інших міст України та світу приєднуватися до “Stop Putin’s War in Ukraine 4:0 ”, аби висловити якнайширший спротив кремлівській агресії на території України.

Разом переможемо!

Слава Україні!

 

About dobrovoltsi