Don't Miss
Home / Відео / У Львові відзначили День добровольця

У Львові відзначили День добровольця

Сьогодні по всій Україні відзначають День добровольця. Та от у Львові святкування цьогоріч особливі. Кілька сотень бійців з усіх куточків держави приїхали до міста Лева, аби отримати спеціальні відзнаки. Під час нагородження вшанували тих, хто загинув в зоні АТО, та військовиків, що й далі продовжують боронити Україну від російських загарбників.

Пан Ігор пішов воювати на схід у свої 57 років. Шлях на фронт через військомат йому був закритий. Тому він вирішив стати добровольцем. І вже у квітні 2014-го був на передовій у зоні АТО. Протягов восьми місяців чоловік брав участь у найгарячіших боях, чим завоював повагу від більш молодших своїх побратимів. Розповідає: про своє рішення ніколи не жалкував.

Рустем родом з Криму. Коли почалась війна йому довелося покинути домівку та переїхати на захід країни. Через свідому громадську позицію у 2015 році він почав допомагати бійцям у якості волонтера. Але через деякий час записався до добровольчого батальйону і потрапив у зону бойових дій. Після цього, каже, допоки не закінчеться війна, дорога у рідний край йому закрита.

Іван під час бойових дій у селі Піски, Донецької області був серйозно поранений, і міг назавжди залишитися прикутим до візку. Але все обійшлося.

Сьогодні в День добровольців вони могли зустрітися зі своїми побратимами, які заради цього приїхали до Львова з усіх куточків нашої держави. Це було чи не наймасштабніше святкування в Україні. Нагороди отримали більше 200 добровольців. Їм також вручали унікальні медалі, які виготовили спеціально під це празникування. Не забули і бійців, які віддали своє життя заради нашої країни. Вшанування пам’яті загиблих бійців також проходило і на Личаківському кладовищі. Де військові могли знову віддати честь своїм побратимам.

About dobrovoltsi