Don't Miss
Home / Новини / У  Львові ветерани АТО з інвалідністю позмагаються на «Іграх героїв»

У  Львові ветерани АТО з інвалідністю позмагаються на «Іграх героїв»

ІГри героївУ суботу, 19 листопада Львів прийматиме 5 етап «Ігор героїв» Це змагання з кроссфіту на яких звання кращого виборюють між собою люди з інвалідністю: з ампутованими кінцівками та візочники. У нашому місті змагатимуться 25 спортсменів, 20 з яких інваліди війни, колишні учасники АТО. Кроссфіт – це змагання яке поєднує у собі різні види спорту: важку  та легку атлетики, гімнастику. Вправи виконуються почергово на час.

«Проект «Ігри героїв» розпочався на початку 2016 року. Стартував він з Києва. Опісля такі  змагання пройшли в Харкові, Дніпрі та Миколаєві.  5 етап прийматиме Львів», — розповідає організатор змагань Сергій Романовський.

З організацією, каже Сергій , допомагають підприємці та місцева влада тих міст де проходять етапи. Втім, він має велику надію й на підтримку від держави. Каже, вже є домовленість з міністерством молоді та спорту про співфінансування проекту.

Наприкінці року українські герої планують відвідати Брюссель та  позмагатися з кроссфіту з військовослужбовцями НАТО.

У Львові  змагання пройдуть цієї суботи, 19 листопада в спорткомплексі, що розташований на вул. Генерала Грекова, 1. Початок  о 14:00.

About dobrovoltsi