Home / Новини / У Львові нагородили 50 успішних жінок Львівщини. Серед переможців і керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко

У Львові нагородили 50 успішних жінок Львівщини. Серед переможців і керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко

У Львові пройшла щорічна церемонія вручення нагороди «ТОП-50 найуспішніших жінок Львівщини». Відповідний рейтинг склала редакція журналу RIA-Львів та експерти з найрізноманітніших галузей, які допомагали вибрати кращих з кращих. У результаті до почесного списку увійшли відомі бізнес-леді, представники шоу-бізнесу, політичного життя, волонтерки, журналісти та громадські активістки. Перемогу здобула і керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

«Висловлюю подяку організаторам, що нарешті за чотири роки, я змінила форму та військові берци на сукню і відчула себе жінкою. Дякую своїм відважним мужнім воїнам, бо за їхньою спиною я просто не маю права бути неуспішною. Усім присутнім бажаю, аби цінували кожну хвилину життя, адже ми живемо лише один раз. Тож, живіть на повну…» — так прокоментувала свою нагороду Олена Живко.

Бійці та активісти «Об’єднання добровольців» вітають свого керівника з високою відзнакою і бажають у житті ще більше перемог та підкорених висот.

 

About dobrovoltsi