Home / Новини / У Києві, Львові та Одесі пройдуть протести проти окупації Криму (АНОНС)

У Києві, Львові та Одесі пройдуть протести проти окупації Криму (АНОНС)

16426453_1482639341776321_1972215017_n16 березня о 15:00 активісти прийдуть під російські дипломатичні відомства з пікетами проти окупації Росією Кримського півострова. Адже саме у цей день в 2014 році під дулами автоматів російських військ, які незаконно захопили Крим , було проведено так званий референдум та приєднано півострів до Російської Федерації. Організовує акцію Національний рух «Державницька ініціатива Яроша».
«Головне гасло акції «Крим – це Україна». Ми йдем до Російських дипломатичних установ в першу чергу нагадати, що ми пам’ятаємо про те, що в нас незаконно відібрали частину нашої держави. Ми хочемо нагадати усьому світу, про цей варварський геополітичний злочин, який був здійснений в 21 столітті прямо в центрі Європи перед кордонами Євросоюзу. Ми хочемо закликати світову дипломатію застосувати усі важелі впливу, аби відновити територіальну цілісність України», – зазначила координатор НР ДІЯ Львівщини Олена Живко.
У четвер, 16 березня о 15:00 акція одночасно пройде у трьох українських містах – Києві, Львові та Одесі. В Києві активісти пікетуватимуть посольство Росії, що розташоване на Повітрофлотському проспекті, 27. У Львові акція відбудеться під російським консульством на вул. Левицького, 95. А в Одесі пікетники прийдуть під стіни дипломатичного представництва Росії за адресою: Гагарінське Плато, 14.

About dobrovoltsi