Home / Новини / У Дрогобичі депутатське свавілля орудує землею. «Правий сектор» вимагає покарати місцевих «шкурників»

У Дрогобичі депутатське свавілля орудує землею. «Правий сектор» вимагає покарати місцевих «шкурників»

ДрогобичВ Дрогобичі місцевий депутат тероризує громаду та ставить палки в колеса її інтересам. Із відповідними чисельними скаргами на обранця міської ради Бернадовича В.А. дрогобиччани звернулись до міського осередку «Правого сектору».

 

Мешканці двох житлових будинків №№ 30 і 32, що по вулиці Юрія Дрогобича створили у своїх будинках ОСББ та, користуючись своїм законним правом, подали до земельної комісії Дрогобицької міської ради заяви на приватизацію земельних ділянок, які прилягають до їхніх будинків. Мета —навести лад на прилеглих територіях, обгородити їх, створити умови для відпочинку та дозвілля.

 

Проте, як скаржаться мешканці цих будинків, Бернадович В.А. та його тесть Скрипух О.Т., будучи депутатами Дрогобицької міської ради та членами постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин, всіляко блокують можливість внесення цього земельного питання на сесію міської ради. Це при тому, що по даному питанню на користь мешканців будинку вже є рішення Дрогобицького міськрайонного суду, яке вступило у законну силу.

«Депутат Бернадович В.А. дістав «зіркову хворобу», почав вести себе зухвало, постійно влаштовує конфлікти, доходить до фізичних протистоянь, викликів нарядів міліції, яким депутат також погрожує вихваляючись знайомством з начальником. Своїм сусідам, особам старшого та похилого віку, погрожував фізичною розправою, використовуючи нецензурну лайку», – описує у своїй скарзі один із заявників. До слова, аналогічних скарг на дану особу до дрогобицького «Правого сектора» надійшло дванадцять.

Відтак, «Правий сектор» звернувся до Дрогобицького міськради із вимогою вжити негайних заходів проти місцевого хамства. Так, активісти наполягають на необхідності негайно змінити склад земельної комісії Дрогобицької міської ради, вивівши з її складу депутатів, котрі переслідують власні інтереси. Окрім того, не допустити до роботи у вказаній комісії «здирників», «шкурників» та іншої мерзоти. «Правий сектор» вимагає зробити роботу земельної комісії гласною та публічною.

Серед вимог активістів – припинити шахрайську практику надання «обраним особам» земельних ділянок нібо-то під садівництво, а насправді для подальшої зміни цільового призначення землі. Адже, виділення земельних ділянок для ведення садівництва у межах міста не передбачено Генеральним планом і є порушенням земельного законодавства. Більше того, правосекторівці домагатимуться повернення у власність дрогобицької громади земельні ділянки, незаконно надані у власність.

 

«Вимагаємо, розглянути дані звернення жителіввул. Юрія Догобича на сесії міської ради, вирішити питання даного ОСББ, вжити до депутата Бернадовича В.А. усіх можливих заходів впливу!

В разі ігнорування владою вимог викладених у цьому листі, залишаємо за собою право застосування громадського впливу, в межах і в спосіб передбачені чинним законодавством України. «Правий сектор» попереджає,  що не дозволить нікому знущатись і  тероризувати громадян прикриваючись депутатським посвідченням, та залишає за собою право захисту людей усіма доступними способами»! – йдеться у зверненні правосекторівців.

About dobrovoltsi