Don't Miss
Home / Новини / «Цивільна оборона»: запобігти і ліквідувати. Підрозділ «Об’єднання добровольців» провів навчання максимально наближені до реалістичних умов

«Цивільна оборона»: запобігти і ліквідувати. Підрозділ «Об’єднання добровольців» провів навчання максимально наближені до реалістичних умов

Минулими вихідними «Цивільна оборона» провела тактичні тренування, які були максимально наближеними до реалістичних умов. Так, учасники імітували різноманітні дії військових угрупувань (спецназу, армії, терористів) та виконували поставлені сценарієм завдання.

Перед бійцями стояли різноманітні цілі — від пошуку на ворожій території ігрових артефактів, до звільнення військових та захоплення будівель.

Найбільш повторюваним завданням була атака та охорона укріпленого району. Все те, кажуть учасники навчань, що в перспективі зможе знадобитися їм в реальному військовому конфлікті.

Нагадаємо, «Цивільну оборону» заснована як підрозділ «Об’єднання добровольців». Вона створена за досвідом американської організації «Air Force» та Української Повстанської Армії і   повинна реагувати на нові виклики, які стоять перед українцями під час збройної агресії Росії.

Крім того, бійці «Цивільної оборони» патрулюватимуть вулиці міста, аби підтримувати у ньому порядок, допомагатимуть городянам під час стихійних лих чи надзвичайних ситуацій, а також проводитимуть військовий вишкіл для людей, які готуються відправитися на фронт.

About dobrovoltsi