Home / Новини / Цей парламент має бути негайно розпущений!

Цей парламент має бути негайно розпущений!

Політична партія “Правий сектор” є молодою силою і ми неодноразово заявляли, що зараз всі наші зусилля зосереджені на захисті територіальної цілісності української держави.

Сотні патріотів “Правого сектора” знаходяться на сході країни і зі зброєю в руках борються з кремлівськими окупантами і сепаратистами. Разом з тим, “Правий сектор” лишається суб’єктом політичного процесу і уважно стежить за політичними подіями в країні.

Наша партія вітає розпуск діючої коаліції, як єдино вірний шлях для перевиборів Верховної ради. Після завершення активної фази української національно-визвольної революції був обраний новий президент, стара влада впала, а її основні представники ганебно втекли до Росії, показавши тим самим, чиїм інтересам вони служили. У регіонах призначені нові губернатори, прокурори і начальники обласних управлінь міліції. Але сама система, збудована режимом Януковича, що базувалася на основі радянського фундаменту державного управління, не дивлячись на отримані пошкодження, залишилася на плаву і успішно відновлюється деякими людьми та структурами. Неможливо рухатися вперед, якщо на ногах кайдани старої системи. Її необхідно повністю зруйнувати і збудувати нову систему що базується на принципах дійсного народовладдя.

Єдиним, що залишилося в Україні незминним від старої влади в загальноукраїнському масштабі є Верховна рада. “Правий сектор” заявляє, що нинішній парламент не відповідає інтересам більшості українців. Ми пам’ятаємо, що дане скликання Ради обирали при злочинній владі Януковича з численними порушеннями – підкупом і залякуванням виборців.

У нинішній раді представлені і ті, хто не має морального права говорити від імені українського народу – комуністи, члени “Партії регіонів” та інші політичні пройдисвіти.

“Правий сектор” заявляє, що нинішня рада не відповідає інтересам українського народу, значна частина її депутатів є державними або навіть військовими зрадниками, пов’язаними з сепаратистами. Саме тому, після розпаду коаліції і заяви Арсенія Яценюка про відставку з посади прем’єр-міністра нинішнє скликання парламенту має бути негайно розпущене.

Крім того, “Правий сектор” наполягатиме на тому, щоб у виборчій кампанії на законодавчому рівні було заборонено брати участь членам бандитських формувань “Комуністична партія” і “Партія регіонів”. В іншому випадку “Правий сектор” сам зробить все, щоб кандидати від цих “партій” не змогли брати участі у виборах.

Новій Україні – новий парламент!

Слава Україні!b43656eab3_213883

About dobrovoltsi