Home / Новини / Три роки без звістки: на Рівненщині батьки шукають сина, який загадково зник ще у 2015-му році

Три роки без звістки: на Рівненщині батьки шукають сина, який загадково зник ще у 2015-му році

До «Об’єднання добровольців» з проханням допомогти знайти сина звернулися батьки Олега Корнійчука, який проживав в Рівне і в 2015 році зник при загадкових обставинах. Швидше за все, кажуть родичі, хлопець пішов добровольцем на фронт і саме там його сліди могли загубитися. Річ в тім, що перед тим зниклий безвісти був активним учасником революційних подій на Майдані і неодноразово висловлював бажання відправитися в зону АТО.

У лютому 2015 року, коли зв’язок з сином було втрачено, батьки забили на сполох. Вони неодноразово зверталися до правоохоронних органів, представників Червоного Хреста, телефонували у відповідні інстанції терористичних угрупувань з намаганням з’ясувати чи сина немає серед полонених. Та все було марно.

Надії подала несподівана звістка влітку того ж року. Тоді з’явилася інформація, що розшукуються родичі військового, який втратив пам’ять. З оголошенням подавали світлину саме Олега Корнійчука. Та і тоді знайти свого сина батькам не вдалося.

«Об’єднання добровольців» звертається до усіх бійців та волонтерів, які перебували чи і досі перебувають на фронті допомогти з’ясувати хоча б якусь інформацію про зниклого.

 

Подаємо його світлини, а також номер телефону батька: 0930018069 (Петро Іванович).

 

 

 

About dobrovoltsi